Os 6806 | |
Řazení vlaku: 440 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Děčín hlavní nádraží | 11.30 | 1 | |||
Vilsnice | 11.33 | 11.33 | |||
Choratice | 11.35 | 11.35 | |||
Dobkovice | 11.37 | 11.37 | |||
Povrly-Roztoky | 11.40 | 11.40 | |||
Povrly | 11.43 | 11.44 | 1/2 | ||
Neštědice | 11.45 | 11.45 | |||
Mojžíř | 11.47 | 11.47 | |||
Neštěmice | 11.50 | 11.50 | |||
Ústí nad Labem sever | 11.52 | 11.53 | 1 | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 11.56 | 11.58 | 1 | ||
Ústí nad Labem západ | 12.00 | 12.01 | 2 | ||
Bohosudov | 12.13 | 12.14 | 2 | ||
Proboštov | 12.16 | 12.17 | |||
Teplice v Čechách | 12.20 | 12.21 | 2 | ||
Řetenice | 12.23 | 12.24 | 4 | ||
Oldřichov u Duchcova | 12.26 | 12.27 | 2 | ||
Duchcov | 12.30 | 12.31 | |||
Želénky | 12.33 | 12.34 | |||
Chotějovice | 12.36 | 12.37 | |||
Bílina | 12.40 | 12.41 | 2 | ||
Bílina kyselka | 12.43 | 12.44 | |||
Želenice nad Bílinou | 12.47 | 12.48 | |||
Most | 12.54 | 12.59 | 3 | ||
Třebušice | 13.04 | 13.05 | 1 | ||
Jirkov zastávka | 13.13 | 13.14 | |||
Odb Chomutov město | 13.17 | 13.18 | |||
Chomutov | 13.21 | 13.22 | 4 | ||
Málkov | 13.26 | 13.26 | |||
Kadaň-Prunéřov | 13.32 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci