Os 6834 | |
Řazení vlaku: 2x440 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Děčín hlavní nádraží | 19.30 | 1 | |||
Vilsnice | 19.33 | 19.33 | |||
Choratice | 19.35 | 19.35 | |||
Dobkovice | 19.37 | 19.37 | |||
Povrly-Roztoky | 19.40 | 19.40 | |||
Povrly | 19.43 | 19.44 | 1/2 | ||
Neštědice | 19.45 | 19.45 | |||
Mojžíř | 19.47 | 19.47 | |||
Neštěmice | 19.50 | 19.50 | |||
Ústí nad Labem sever | 19.52 | 19.53 | 1 | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 19.56 | 19.58 | 1 | ||
Ústí nad Labem západ | 20.00 | 20.01 | 2 | ||
Bohosudov | 20.13 | 20.14 | 2 | ||
Proboštov | 20.16 | 20.17 | |||
Teplice v Čechách | 20.20 | 20.21 | 2 | ||
Řetenice | 20.23 | 20.24 | 4 | ||
Oldřichov u Duchcova | 20.26 | 20.27 | 2 | ||
Duchcov | 20.30 | 20.31 | |||
Želénky | 20.33 | 20.34 | |||
Chotějovice | 20.36 | 20.37 | |||
Bílina | 20.40 | 20.41 | 2 | ||
Bílina kyselka | 20.43 | 20.44 | |||
Želenice nad Bílinou | 20.47 | 20.48 | |||
Most | 20.54 | 20.57 | 3 | ||
Třebušice | 21.02 | 21.03 | 1 | ||
Jirkov zastávka | 21.10 | 21.11 | |||
Odb Chomutov město | 21.14 | 21.15 | |||
Chomutov | 21.18 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci