..: Třebušice - Příjezdy a odjezdy vlaků 2018 :..

Třebušice Informace o stanici

Jízdní řád 2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005

Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.

Příj.Odj.LinkaVlak    Ze stanice    ----=>    Do stanicePoznámky
5:37  5:38    Sp 1688   Ústí nad Labem hl.n. (4.41) Kadaň-Prunéřov (6.06) 
5:44  5:44     6801   Kadaň-Prunéřov (5.16) Děčín hl.n. (7.24) 
6:08  6:08     7002   Ústí nad Labem hl.n. (4.58) Cheb (8.24) 
6:32  6:32     1098   Blatno u Jesenice (4.55) Obrnice (7.00) 
6:54  6:54     6825   Chomutov (6.40) Děčín hl.n. (8.24) 
7:03  7:03     6800   Děčín hl.n. (5.30) Kadaň-Prunéřov (7.30) 
7:43  7:43     7001   Cheb (5.21) Most (7.49) 
13:04  13:04     6806   Děčín hl.n. (11.30) Kadaň-Prunéřov (13.29) 
13:43  13:43     7007   Mariánské Lázně (10.38) Most (13.49) 
14:15  14:15     7056   Most (14.08) Klášterec nad Ohří (14.51) 
14:53  14:53     6809   Kadaň-Prunéřov (14.29) Děčín hl.n. (16.24) 
15:04  15:04     6808   Děčín hl.n. (13.30) Kadaň-Prunéřov (15.29) 
17:04  17:04     6810   Děčín hl.n. (15.30) Kadaň-Prunéřov (17.29) 
17:43  17:43     7063   Klášterec nad Ohří (17.06) Most (17.49) 
18:15  18:15     7008   Most (18.08) Cheb (20.42) 
21:02  21:02     6834   Děčín hl.n. (19.30) Chomutov (21.16) 
21:36  21:36     6865   Chomutov (21.22) Most (21.41) 
22:13  22:13     6814   Děčín hl.n. (20.42) Kadaň-Prunéřov (22.38) 
 
Poznámky
10 nejede 24., 31.XII.
11 nejede 25.XII., 1.I.
12 nejede 24.-25., 31.XII.

Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
Vlaky uvedené slabým písmem ve stanici NEZASTAVUJÍ pro výstup a nástup!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

© 2001 - 2020 ŽelPage - Webmaster