..: Trasa vlaku Os 7001 - JŘ 2015 :..
Os 7001
Řazení vlaku: 814  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Cheb   5.17 3
  Tršnice  5.22 5.22 2
  Nebanice Neobsazená zastávka  5.27 5.27 
  Kynšperk nad Ohří  5.30 5.31 3
  Dasnice  5.36 5.37 5
  Hlavno Neobsazená zastávka  5.41 5.41 
  Citice  5.43 5.43 2
  Sokolov  5.47 5.49 2
  Královské Poříčí Neobsazená zastávka  5.51 5.51 
  Nové Sedlo u Lokte  5.57 5.58 2
  Chodov  6.01 6.03 4
  Karlovy Vary-Dvory  6.09 6.09 
  Karlovy Vary  6.14 6.22 1a
  Dalovice Neobsazená zastávka  6.25 6.25 5
  Hájek Neobsazená zastávka  6.30 6.30 1
  Ostrov nad Ohří  6.37 6.37 4
  Vojkovice nad Ohří  6.43 6.43 3
  Stráž nad Ohří  6.49 6.49 1/1
  Boč Neobsazená zastávka  6.53 6.53 
  Perštejn  6.56 6.57 2
  Kotvina Neobsazená zastávka  7.01 7.01 
  Klášterec nad Ohří  7.05 7.07 3
  Kadaň-Prunéřov  7.12 7.13 3
  Málkov  7.19 7.19 
  Chomutov  7.24 7.25 3
  Chomutov město  7.28 7.29 
  Jirkov zastávka  7.32 7.33 
  Třebušice  7.42 7.43 1
  Most  7.49  4



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster