Os 7056 | |
Řazení vlaku: 844 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Most | 14.08 | 4 | |||
Třebušice | 14.14 | 14.14 | 1 | ||
Kyjice | 14.20 | 14.20 | 1 | ||
Jirkov zastávka | 14.23 | 14.24 | |||
Odb Chomutov město | 14.28 | 14.29 | |||
Chomutov | 14.32 | 14.35 | 4 | ||
Málkov | 14.41 | 14.41 | |||
Kadaň-Prunéřov | 14.48 | 14.49 | 2 | ||
Klášterec nad Ohří | 14.54 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci