Jirkov zastávka
Odjezdová tabule Správy železnic on-line
Jízdní řád 2024 2023 2022 2021 2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005
Jízdní řád 2010 platí od 14.12.2009 do 12.12.2010.
Příj. | Odj. | Linka | Vlak | Z => Do | Poznámky | |
1:57 | 1:58 | Sp 1688 | Ústí nad Labem hl.n. (0:55) | Chomutov (2:05) | 13 | |
3:29 | 3:30 | Sp 1689 | Chomutov (3:23) | Děčín hl.n. (5:18) | 13 | |
4:39 | 4:40 | 6841 | Chomutov (4:33) | Ústí nad Labem hl.n. (5:58) | ||
5:03 | 5:04 | R 605 | Chomutov (4:57) | Praha hl.n. (7:27) | 14 | |
5:16 | 5:17 | Sp 1991 | Most (5:02) | Plzeň hl.n. (7:55) | 15 | |
5:36 | 5:37 | 6843 | Chomutov (5:30) | Ústí nad Labem hl.n. (6:58) | 16 | |
5:45 | 5:46 | Sp 1690 | Ústí nad Labem hl.n. (4:41) | Chomutov (5:53) | 17 | |
6:06 | 6:07 | R 619 | Chomutov (6:00) | Praha hl.n. (8:27) | 18 | |
6:16 | 6:17 | 6800 | Ústí nad Labem hl.n. (4:57) | Chomutov (6:24) | ||
6:26 | 6:27 | Sp 1693 | Chomutov (6:20) | Ústí nad Labem hl.n. (7:32) | 19 | |
6:45 | 6:46 | 6845 | Chomutov (6:39) | Ústí nad Labem hl.n. (7:58) | 20 | |
7:06 | 7:07 | Sp 1695 | Chomutov (7:00) | Ústí nad Labem hl.n. (8:10) | 17 | |
7:16 | 7:17 | 6802 | Ústí nad Labem hl.n. (5:57) | Chomutov (7:24) | 21 | |
7:19 | 7:20 | R 1191 | Most (7:05) | Plzeň hl.n. (9:54) | ||
7:24 | 7:25 | 7071 | Klášterec nad Ohří (7:00) | Most (7:41) | ||
7:45 | 7:46 | R 440 | Košice (18:05) | Cheb (9:42) | ||
8:06 | 8:07 | R 611 | Praha hl.n. () | Cheb () | ||
8:24 | 8:25 | 7070 | Most (8:12) | Karlovy Vary (9:45) | 22 | |
8:35 | 8:36 | R 1190 | Plzeň hl.n. (6:05) | Most (8:50) | ||
9:19 | 9:20 | R 1193 | Most (9:05) | Plzeň hl.n. (11:54) | ||
9:32 | 9:33 | 7073 | Klášterec nad Ohří (9:07) | Most (9:49) | ||
9:45 | 9:46 | R 606 | Cheb () | Praha hl.n. () | ||
10:06 | 10:07 | R 613 | Praha hl.n. () | Cheb () | ||
10:24 | 10:25 | 7072 | Most (10:12) | Klášterec nad Ohří (10:51) | ||
11:32 | 11:33 | 7075 | Karlovy Vary (10:11) | Most (11:49) | 23 | |
11:45 | 11:46 | R 608 | Cheb () | Praha hl.n. () | ||
12:06 | 12:07 | R 615 | Praha hl.n. () | Cheb () | ||
12:24 | 12:25 | 7074 | Most (12:12) | Klášterec nad Ohří (12:51) | ||
12:35 | 12:36 | R 1192 | Plzeň hl.n. (10:05) | Most (12:50) | ||
13:19 | 13:20 | R 1195 | Most (13:05) | Plzeň hl.n. (15:54) | ||
13:32 | 13:33 | 7077 | Klášterec nad Ohří (13:07) | Most (13:49) | ||
13:45 | 13:46 | R 610 | Cheb () | Praha hl.n. () | ||
14:06 | 14:07 | R 617 | Praha hl.n. () | Cheb () | ||
14:24 | 14:25 | 7076 | Most (14:08) | Klášterec nad Ohří (14:51) | ||
14:36 | 14:37 | 6861 | Chomutov (14:30) | Ústí nad Labem hl.n. (15:58) | 16 | |
14:46 | 14:47 | Sp 1694 | Ústí nad Labem hl.n. (13:47) | Chomutov (14:54) | 17 | |
15:16 | 15:17 | 6818 | Ústí nad Labem hl.n. (13:57) | Chomutov (15:24) | ||
15:32 | 15:33 | 7079 | Klášterec nad Ohří (15:07) | Most (15:49) | ||
15:45 | 15:46 | R 612 | Cheb () | Praha hl.n. () | ||
16:06 | 16:07 | R 609 | Praha hl.n. () | Cheb () | ||
16:24 | 16:25 | 7078 | Most (16:12) | Klášterec nad Ohří (16:51) | ||
16:35 | 16:36 | R 1194 | Plzeň hl.n. (14:05) | Most (16:50) | ||
16:46 | 16:47 | Sp 1696 | Ústí nad Labem hl.n. (15:47) | Chomutov (16:54) | 17 | |
17:19 | 17:20 | R 1197 | Most (17:05) | Plzeň hl.n. (19:54) | 24 | |
17:32 | 17:33 | 7081 | Klášterec nad Ohří (17:07) | Most (17:49) | ||
17:45 | 17:46 | R 614 | Cheb () | Praha hl.n. () | ||
18:06 | 18:07 | R 607 | Praha hl.n. () | Cheb () | ||
18:24 | 18:25 | 7080 | Most (18:08) | Klášterec nad Ohří (18:51) | ||
18:35 | 18:36 | R 1196 | Plzeň hl.n. (16:05) | Most (18:50) | 25 | |
18:51 | 18:52 | Sp 1698 | Ústí nad Labem hl.n. (17:47) | Chomutov (18:59) | 17 | |
19:19 | 19:20 | R 1491 | Most (19:05) | Plzeň hl.n. (21:54) | 26 | |
19:32 | 19:33 | 7083 | Klášterec nad Ohří (19:07) | Most (19:49) | ||
19:45 | 19:46 | R 616 | Cheb () | Praha hl.n. () | ||
20:06 | 20:07 | R 441 | Cheb (18:12) | Košice (10:02) | ||
20:24 | 20:25 | 7082 | Most (20:12) | Klášterec nad Ohří (20:51) | 27 | |
20:30 | 20:31 | Sp 1990 | Plzeň hl.n. (18:05) | Most (20:45) | 28 | |
21:38 | 21:39 | 6889 | Klášterec nad Ohří (21:09) | Ústí nad Labem hl.n. (22:58) | 10 | |
21:45 | 21:46 | R 618 | Praha hl.n. (19:31) | Chomutov (21:53) | 24 | |
22:35 | 22:36 | R 1490 | Plzeň hl.n. (20:05) | Most (22:50) | 29 | |
22:45 | 22:46 | 7087 | Klášterec nad Ohří (22:20) | Most (23:00) | 30 | |
23:32 | 23:33 | 6524 | Žatec západ (22:30) | Chomutov (23:40) | 10 | |
Poznámky | ||||||
10 nejede 24., 31.XII. 11 nejede 25.XII., 1.I. 12 nejede 24.-25., 31.XII. 13 nejede 25., 26.XII., 1.I. 14 Chomutov-Praha hl.n. jede v (W); 15 jede v (W), (E) a 24.XII., 28.IX., 28.X., 17.XI., nejede 26.XII., 2.I.; 16 Chomutov-Most jede v (W) 17 jede v (W); 18 Chomutov-Praha hl.n. nejede 25.XII., 1.I.; 19 jede v (W) 20 Chomutov-Most jede v (E) a (X) 21 Most-Chomutov jede v (W); 22 Klášterec nad Ohří-Karlovy Vary jede v (E) a (X) 23 Karlovy Vary-Klášterec nad Ohří jede v (E) a (X) 24 nejede 24., 31.XII.; 25 Plzeň hl.n.-Most nejede 24., 31.XII.; 26 jede v (X), nejede 24. – 26.XII., 1.I., 4.IV., 1., 8.V., 4., 5.VII., 26.IX., 28.X., 17.XI.; 27 Chomutov-Klášterec nad Ohří nejede 24., 31.XII. 28 Plzeň hl.n.-Most jede v (W) a (X), nejede 24. – 26., 31.XII., 1.I., 4.IV., 1., 8.V., 4., 5.VII.; 29 Plzeň hl.n.-Most jede v (X), nejede 24. – 26.XII., 1.I., 4.IV., 1., 8.V., 4., 5.VII., 26.IX., 28.X., 17.XI.; 30 jede v (W), nejede 31.XII. |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
Vlaky uvedené slabým písmem ve stanici NEZASTAVUJÍ pro výstup a nástup!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci