Os 7079 | |
Řazení vlaku: 363 + Bdt279 + Bt283 + Bdt279 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Most | 15.49 | 4 | |||
Klášterec nad Ohří | 15.07 | 3 | |||
Kadaň-Prunéřov | 15.12 | 15.13 | 3 | ||
Málkov | 15.19 | 15.19 | |||
Chomutov | 15.24 | 15.26 | 3 | ||
Odb Chomutov město | 15.28 | 15.29 | |||
Jirkov zastávka | 15.32 | 15.33 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci