Sp 1695 | |
Řazení vlaku: 163 + AB349 + BDs449 + 2xBdt279 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 8.10 | 2 | |||
Chomutov | 7.00 | 3 | |||
Odb Chomutov město | 7.02 | 7.03 | |||
Jirkov zastávka | 7.06 | 7.07 | |||
Most | 7.20 | 7.21 | 3 | ||
Bílina | 7.31 | 7.32 | 1 | ||
Duchcov | 7.38 | 7.39 | |||
Teplice v Čechách | 7.47 | 7.48 | 2 | ||
Proboštov | 7.50 | 7.51 | |||
Ústí nad Labem západ | 8.07 | 8.08 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci