Sp 1698 | |
Řazení vlaku: 163 + 4xB256 + BDs449 + A149 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Chomutov | 18.59 | 4 | |||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 17.47 | 2 | |||
Ústí nad Labem západ | 17.49 | 17.50 | 2 | ||
Proboštov | 18.03 | 18.04 | |||
Teplice v Čechách | 18.06 | 18.07 | 2 | ||
Duchcov | 18.14 | 18.15 | |||
Bílina | 18.22 | 18.23 | 2 | ||
Most | 18.33 | 18.39 | 3 | ||
Jirkov zastávka | 18.51 | 18.52 | |||
Odb Chomutov město | 18.55 | 18.56 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci