Sp 1688 | |
Řazení vlaku: 363 + Bdt279 + Bt283 + Bdt279 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Chomutov | 2.05 | 4 | |||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 0.55 | 1 | |||
Ústí nad Labem západ | 0.57 | 0.58 | 2 | ||
Bohosudov | 1.08 | 1.09 | 2 | ||
Proboštov | 1.11 | 1.12 | |||
Teplice v Čechách | 1.15 | 1.16 | 2 | ||
Oldřichov u Duchcova | 1.21 | 1.22 | 2 | ||
Duchcov | 1.25 | 1.26 | |||
Bílina | 1.33 | 1.34 | 2 | ||
Most | 1.44 | 1.45 | 3 | ||
Jirkov zastávka | 1.57 | 1.58 | |||
Odb Chomutov město | 2.01 | 2.02 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci