Os 7080 | |
Řazení vlaku: 363 + Bdt279 + Bt283 + Bdt279 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Klášterec nad Ohří | 18.51 | 2 | |||
Most | 18.08 | 4 | |||
Třebušice | 18.14 | 18.15 | 1 | ||
Jirkov zastávka | 18.24 | 18.25 | |||
Odb Chomutov město | 18.28 | 18.29 | |||
Chomutov | 18.32 | 18.34 | 4 | ||
Málkov | 18.40 | 18.40 | |||
Kadaň-Prunéřov | 18.45 | 18.46 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci