Komentáře uživatele "Chary":
| Fotka | Zpráva | Datum |
|---|---|---|
| 754.051-1 | Nevím, co potkáváš v Hradci, ale 754.053 to asi nebude, tu potkáváš zcela jinde, a místo trutnováků se o ni starají bratři Slováci ;-) http://www.zelpage.cz/fotogalerie.php?search=%22754+053%22 | 24.03.11 - 21:22 |
| 742.207-4 | Přesně tak, na obrázku je 854.011, na kterou bylo zkušebně doděláno řízení kompatibilní s 742. Druhá taková, 854.018, má doděláno řízení pro změnu s řadou 749. To se hodí víc, protože nasazením 750.7 na švejky se v Praze uvolní větší množství barun a budou utvořeny vratné soupravy pro nasazení na tratě 074, 076 a 092. | 24.03.11 - 20:13 |
| 242.201-2 | Miro, jen ti nevím, jestli bude mít regína takový odpich jako tohle :-) | 23.03.11 - 15:11 |
| 1216.211 | Zbytečná teoretická diskuse se začla odvíjet zhruba od 17.09.2010 (13:42) ;-) Pokud zde vidíš rozpadlou kresbu, kterou jsi mi teda ještě nedefinoval, kde vidíš ostrost, hranový kontrast? :D | 22.03.11 - 23:25 |
| Panoráma | Rušivá realita? Jinými slovy, stejně jako je deformace rybího oka považovatelná za umění, tak je i rovnost PC objektivu uměním, ve srovnání s realitou deformované kolienarity? Co já se tu všechno nedočtu... | 22.03.11 - 22:45 |
| 1216.211 | :D můžeš mi teda i definovat onu kresbu? Hlavně v nezávislosti na ostrosti, a pak k tomu definovat ostrost v nezávislosti na kresbě. Moc by mě to zajímalo. Hlavně ostrost s nekresbou. | 22.03.11 - 22:42 |
| VL80?-252 | mRKEF: 1524 mm ??????? ???????? Nejsem zrovna rusista, ale nemá ruský výraz pro normu na konci "?"? ;-) | 22.03.11 - 21:54 |
| 380.007-5 | Elko, technika se nazývá panning a první řádky se tu objevily celkem dávno, už zde http://www.zelpage.cz/fotogalerie/ostatni/art/art037.html kde sám autor popisuje expozici a techniku. Dále je na toto téma odkazováno třeba i pod těmito fotkami: http://www.zelpage.cz/fotogalerie/ostatni/art/art071.html http://www.zelpage.cz/fotogalerie/ostatni/art/art121.html http://www.zelpage.cz/fotogalerie/ostatni/art/art168.html http://www.zelpage.cz/fotogalerie/ostatni/art/art194.html | 22.03.11 - 15:58 |
| T 466.0007 + T 466.0253 + T 466.0254 + T 466.0286 | Viktore Fikere, přenosné lampy, heligony? :-) WB na 3000°K a kolega Petr to ze země viděl podobně http://www.zelpage.cz/fotogalerie/motorove-lokomotivy/735/735049.html | 19.03.11 - 7:47 |
| T 466.0007 + T 466.0253 + T 466.0254 + T 466.0286 | Panstvo, děkuji všem, ale poděkování patří především organizátorům za pečlivou přípravu takové krásné podívané. A tím nemyslím jen noční focení v depu, ale celou vícedenní a teď již tradiční každoroční záležitost SPP. E499_2002: Nikon D2OO + Nikkor AF-S 18-70/3,5-5,6G @ 29mm (43mmEQ), iso1OO, 6s | 18.03.11 - 23:54 |










