..: Komentáře :..


Komentáře uživatele "Chary":

  1 ... 279 280 281 282 283 ... 567      Komentářů na stránku:   
FotkaZprávaDatum
754.051-1Nevím, co potkáváš v Hradci, ale 754.053 to asi nebude, tu potkáváš zcela jinde, a místo trutnováků se o ni starají bratři Slováci ;-)

http://www.zelpage.cz/fotogalerie.php?search=%22754+053%22
24.03.11 - 21:22
742.207-4Přesně tak, na obrázku je 854.011, na kterou bylo zkušebně doděláno řízení kompatibilní s 742. Druhá taková, 854.018, má doděláno řízení pro změnu s řadou 749. To se hodí víc, protože nasazením 750.7 na švejky se v Praze uvolní větší množství barun a budou utvořeny vratné soupravy pro nasazení na tratě 074, 076 a 092.24.03.11 - 20:13
242.201-2Miro, jen ti nevím, jestli bude mít regína takový odpich jako tohle :-)23.03.11 - 15:11
1216.211Zbytečná teoretická diskuse se začla odvíjet zhruba od 17.09.2010 (13:42) ;-)

Pokud zde vidíš rozpadlou kresbu, kterou jsi mi teda ještě nedefinoval, kde vidíš ostrost, hranový kontrast? :D
22.03.11 - 23:25
PanorámaRušivá realita? Jinými slovy, stejně jako je deformace rybího oka považovatelná za umění, tak je i rovnost PC objektivu uměním, ve srovnání s realitou deformované kolienarity? Co já se tu všechno nedočtu...22.03.11 - 22:45
1216.211:D můžeš mi teda i definovat onu kresbu? Hlavně v nezávislosti na ostrosti, a pak k tomu definovat ostrost v nezávislosti na kresbě. Moc by mě to zajímalo. Hlavně ostrost s nekresbou.22.03.11 - 22:42
VL80?-252mRKEF: 1524 mm ??????? ????????
Nejsem zrovna rusista, ale nemá ruský výraz pro normu na konci "?"? ;-)
22.03.11 - 21:54
380.007-5Elko, technika se nazývá panning a první řádky se tu objevily celkem dávno, už zde http://www.zelpage.cz/fotogalerie/ostatni/art/art037.html kde sám autor popisuje expozici a techniku.

Dále je na toto téma odkazováno třeba i pod těmito fotkami:
http://www.zelpage.cz/fotogalerie/ostatni/art/art071.html
http://www.zelpage.cz/fotogalerie/ostatni/art/art121.html
http://www.zelpage.cz/fotogalerie/ostatni/art/art168.html
http://www.zelpage.cz/fotogalerie/ostatni/art/art194.html
22.03.11 - 15:58
T 466.0007 + T 466.0253 + T 466.0254 + T 466.0286Viktore Fikere, přenosné lampy, heligony? :-) WB na 3000°K a kolega Petr to ze země viděl podobně http://www.zelpage.cz/fotogalerie/motorove-lokomotivy/735/735049.html19.03.11 - 7:47
T 466.0007 + T 466.0253 + T 466.0254 + T 466.0286Panstvo, děkuji všem, ale poděkování patří především organizátorům za pečlivou přípravu takové krásné podívané. A tím nemyslím jen noční focení v depu, ale celou vícedenní a teď již tradiční každoroční záležitost SPP.

E499_2002: Nikon D2OO + Nikkor AF-S 18-70/3,5-5,6G @ 29mm (43mmEQ), iso1OO, 6s
18.03.11 - 23:54