Komentáře uživatele "Chary":
| Fotka | Zpráva | Datum |
|---|---|---|
| 225.002-5 | Dále je ještě třeba zřídit v tom novém vlaku pár kuřáren. Mohu se zeptat proč? | 05.03.12 - 22:52 |
| 242.248-3 | Co když udělat celý úsek najednou stojí deset, ty máš v ruce jen šest a za čtyři roky budeš mít zase šest. Co uděláš? | 03.03.12 - 11:47 |
| 843.011-8 | Drahoši, jak píše Wool, na základě kolejnicové brzdy, ne? | 01.03.12 - 23:31 |
| 843.011-8 | Tsunami? Copak jsme někde v moři? Myslím, že s ohledem na okolnosti by se ty spoje měly spíš jmenovat Nadare, ne? | 29.02.12 - 12:53 |
| 350.013-9 | Aby pak zas nevadil sloupek srostlý s hranou čela ;-) | 27.02.12 - 16:42 |
| 242.277-2 | OT ono taky záleží, z jakejch plechovek je člověk rozhozenej. Znám kamarády, co by mohli vypravovat, kolik plechovek musej po šotu z auta vyhazovat ;-) /OT | 22.02.12 - 15:20 |
| 380.010-9 + 380.019-0 | JK ml., nemám papíry uplně v merku, ale bylo by vůbec možno v rámci předpisů něco takovýho vůbec sestavit a rozjet, s ohledem na předepsané síly na šroubovce? | 14.02.12 - 22:25 |
| dvojičky | http://cs.wikipedia.org/wiki/Škoda_742 http://www.skoda-auto.cz/cze/model/olders/models/pages/130.aspx | 13.02.12 - 14:07 |
| T 478.3082 | Vidíš, Zirecku, a kdybys bejval nejprv uvažoval a pak teprv psal odpovědi, mohlo se hodně ušetřit ;-) Vážně si myslíš, že mám potřebu peskovat šestiletý haranty? Není spíš lepší na (extrémních) příkladech vzbudit v dotyčném zvědavost a zamyšlení, čím že to je to jednou tak a podruhé onak, když je měsíc pořád stále stejně velký a vzdálenost od fotografa je v rámci možností neměřitelně stejná (štafle ani borovice tě fakt nevytrhnout)? toffeesi, donesu ti z jasné noci dvě fotky, na jedné z nich bude měsíc takhle pidi . a na druhé tákováhle kráva O. Přitom bude stále stejně velký na obloze a můžeš přemýšlet, kde se stala chyba ;-) Bez fotoaparátu a teoretické znalosti jeho funkce (či případně jiné technické vymoženosti toto suplující) uvidíš v přírodě stále stejně velký měsíc ;-) Trainmaniaku, co to je "obloha bez přiblížení" v tvojem podání, a jaké "přiblížení" jsi použil na spodní část fotky? ;-) | 10.02.12 - 19:58 |
| T 478.3082 | Zirecku, zamysli se laskavě nad sebou, nad tím, co je na Trainmaniakovo fotce, v těch mých odkazech a na co se ptám Jiřího Hovorky. Myslíš, že když se bavíme o velikosti objektu na fotce, a já vložím extrémní příklad, že to třeba netrkne dotyčného k zamyšelní, jakto, že na jedné fotce je měsíc tááákhle malej a na druhý tááákhle velkej a čím to asi může být, když ty fotky jsou zhruba stejně velký? Filozofická otázka teda měla znít asi takto: a) jaká je správná velikost měsíce na fotografii a b) jak se měří? Navíc, Jiří Hovorka je aktivní fotograf zdejší galerie, takže by o focení měl tak trošilinku něco vědět a zrovna od fotografa bych takovouhle poznámku nečekal. Nicméně, jako fotograf, třeba on sám přijde na to, proč má Trainmaniak ten měsíc tak malej a na těch mých odkazech je tak velkej, a konečně mi odpoví na mou otázku. A na závěr, čím přesně vybočuje můj příspěvek z pravidel pro vkládání, když se diskusní formou (otázka přímo vyzývající k odpovědi) s věcnými ukázkami (viz tři odkazy) zabývá předchozí diskusí (o velikosti měsíce) a vlastně přímo navazuje na obsah fotky (noční záběr s měsícem), pod níž diskuse probíhá? Ty seš tu novej arbitr? Pověz, pouč mne. Vyzývám tě k odpovědi. | 10.02.12 - 11:17 |










