..: Komentáře :..


Komentáře uživatele "Chary":

  1 ... 241 242 243 244 245 ... 567      Komentářů na stránku:   
FotkaZprávaDatum
163Jugy, kde je jaký hdr?17.06.12 - 17:31
498.104Šepli, zatímco my říkáme "opakování matka moudrosti", zde by se lépe šikl český překlad anglického ekvivalentu "practice makes perfect", neboť se neomezuje jen na moudrost, ale na dovednosti obecně ;-)13.06.12 - 15:30
753.720-2Jen aby to nebylo spíš schopnostmi a ochotou "produktových manažerů" dotyčných firem, zajistit si zákazníky, zakázky, a jim naopak servis v odpovídající kvalitě. Z doslechu vím, jaký dokáže být nevěstinec v některých nejmenovaných mamutích soukromých firmách, o státním podniku si naprosto nedělám iluze ;-)

Soukromá firma si může sama vybrat, u koho si službu koupí, státní podnik musí vypsat výběrko, a podle stanovených parametrů vybrat vítěze. Dále viz první odstavec.
07.06.12 - 18:37
363.136-3Pokud se podívám na obě fotografie (tuto i zmiňovanou 350), vůbec se mi nezdá, že by měly nějak dramaticky odbočovat od věrohodných barev v rámci standardu editace. Štěrk je šedej a hnědej, nebe modrý, mraky modrobílý, mašina vypadá čerstvě umytě, viz klasická prachová patina na kastli mezi podvozky. Hlavně ona "nepřirozenost kontrastu" je mi největší záhadou. Co se týče zdůrazňovaného kontrastu, obě fotky jsou naprosto v pohodě. Není možné, že by tu někdo (kolikátý už v řadě?) měl spíš problém se svým monitorem? Nebyl by to až tak vzácný jev, bohužel...07.06.12 - 9:17
434.2186Admin> myslím, že u této fotky je datum zhruba tak to poslední, co by nás mělo zajímat. Nicméně opraveno podle exifu. Otázkou zůstává, zda ten je správný.27.05.12 - 12:10
844.001Jelikož po rušení jednotek ř. 451 zbývá větší množství redukcí šroubovka-451, budou vyrobeny redukce 844-451 a jejich kombinací půjde připojit prakticky cokoliv, což je i dlouhodobý záměr. Prvotní předpoklad hovoří o vozech Bvt a při zvýšené frekvenci kolařů i Ds.25.05.12 - 0:40
452.017-7Já jsem zase slyšel, že se teda hlavně v kuloárech šušká, že by fotka především měla být solidně udělaná, dobrej motiv, kompozice a editace, a pak ať si je od koho chce. Nicméně to podle mne budou jen pomluvy, šířené hrstkou správců, nic podstatného.20.05.12 - 21:25
T 478.3161V reálu má ta trubka 2 cm a je 7 cm od boku? Kolik to vychází 1:120?17.05.12 - 20:26
750.386-5 + 749.234-1Obávám se, že ČD nejsou AAA...10.05.12 - 20:45
T 478.1010Srovnání "když dva dělají totéž, není to vždy totéž" se tady tu a tam objeví, tohle není zdaleka první případ.

Až Václave Vrtěno nafotíš nějakou takovouhle fotku, tak tu zde rádi uvidíme, na stole si o ní popovídáme a když bude dobrá, tak ji tu okomentují i diváci.

Směle ke strojům!

Mimochodem, že jeden z těch dvou srovnávacích autorů je prakticky vždy administrátor, to bude zajisté čirou náhodou. Administrátoři jsou totiž v galerii přítomni tak nějak řeklo by se nejčastěji, mají kontakty na autory, udržované nezřídka i v civilním životě, a tudíž mají mnohem lepší výchozí pozici pro pořádání podobných podniků. A k této mětodě léčby nízkého tlaku napomáhá i fakt, že správci účastnící se těchto eškapád mají zpravidla rozvinutější smysl pro humor a školu hrou (právě ve smyslu "když dva dělají totéž, není to vždy totéž") než třeba jiní lidé.
02.05.12 - 20:30