| Fotka | Zpráva | Datum |
| 742.334 | Šepli: No, myslím, že to je něco jako, když vám žena doma navaří, plácá se s tím celé dopoledne a vy jí pak řeknete, že to jíst nebudete, nebo, že se to jíst nedá a podobně bez jakéhokoliv udání důvodu. Já být vaší ženou, pokud žena nejste, už bych vám nic nenavařil. Kritika je důležitá, ale aby dávala smysl, měla by být oprávněná. | 20.01.22 - 21:19 |
| 843.008-4 | Vždyť ty vozy už měly být dávno vyřazené,ne? ČD se tím několikrát chlubily..Pěkné melancholické zachycení.. | 17.01.22 - 17:57 |
| Ge 4/4 III RhB 641 | Ono je to pěkné, ale fakt nevím odkud, nemohli byste aspoň ten stát napsat do poznámek? | 14.01.22 - 20:43 |
| 742.334 | Přiznávám se, že já tady jenom kecám a nic nevkládám (jak vidno). Baví mě komentovat, když to uznám za vhodné a jako obdivovatel dávám téměř vždy pětky. Je to z toho důvodu, že jak bylo zmíněno, blbé fotky se zde málokdy vyskytují, také oceňuji snahu fotografů si třeba nějaký zajímavý výkon vyhlédnout, dostat se tam, vyfotit to s citem a šotoušskou profesionalitou, aby to vypadalo. Např. na této fotce obdivuji jak snad těžko opakovatelné zachycení zajímavého výkonu na této trati, tak zakomponování přejezdu (není to jenom ,,nudná´´ zelená kolem). Když už se stane, že mě nějaká fotka nudí, nebo i já s okem úplného laika vidím, že tak žravou tu barvu ve skutečnosti ta mašina fakt nemá aj., foto nehodnotím (neříkám, že to takto dělám dobře). | 12.01.22 - 20:42 |
| 460.021-9 | ...A fotka mě potěšila. | 11.01.22 - 21:25 |
| 460.021-9 | IR: tak ještě dopadly tyto dráhy lépe, než dráha Baťova, kdy základy jednoho z jejích úseků, a to z Vizovic do V.Polanky byly vybudovány, avšak divoká historie...Dnes, kdy by stálo stále ještě za to, tuto trať dobudovat, byla tato varianta prý nedávno zavržena při jednání o budoucnosti trati z Otrokovic do Vizovic. Podle mne škoda, neboť by to přineslo jak výhodné železniční spojení Zlína a Vsetína, tak by to možná využil v nákladní dopravě i Metrans, čímž by to také oživilo skomírající tranzitní dopravu na Hornolidečské trati. | 11.01.22 - 21:25 |
| 809.281-9 | Stahovací okna nemusí být výhra. V našich suprtrupr moravskoslezských 811 sice jsou, ale je tam i suprtrupr klimatizace, která moc nechladí, zato při jejím chodu neslyšíte slova a šumí to tam, jak při hurikánu. Ale je tam, tudíž jsou suprtrupr stahovací okna zamčeny.(Neprodá někdo čtyřhran?) | 10.01.22 - 20:43 |
| 812.011-5 | Famóza..žeru každý milimetr této fotky..Třeba ještě nějakou páru a namaloval bych si to doma na zeď. | 10.01.22 - 20:38 |
| 749.019-6 | Jezdí tam ještě? | 10.01.22 - 20:29 |
| 045.193 + 242.288-9 | No určitě tam tak dva roky zpátky stálo. Takové nedotčené s mřížkovanými okny. Podobné možná ještě stojí Ve Světlé n.S. nebo v Čáslavi. Ale ty už dlouho nejsou v provozu. Od dob, kdy postavili vedle starých budov ty tehdy nové kostky, ale v kterých letech to bylo, nevím. | 08.01.22 - 20:51 |