..: Komentáře :..


Komentáře uživatele "Cimrman nml.":

  1 ... 17 18 19 20 21 ... 54      Komentářů na stránku:   
FotkaZprávaDatum
742.334Šepli: No, myslím, že to je něco jako, když vám žena doma navaří, plácá se s tím celé dopoledne a vy jí pak řeknete, že to jíst nebudete, nebo, že se to jíst nedá a podobně bez jakéhokoliv udání důvodu. Já být vaší ženou, pokud žena nejste, už bych vám nic nenavařil. Kritika je důležitá, ale aby dávala smysl, měla by být oprávněná.20.01.22 - 21:19
843.008-4Vždyť ty vozy už měly být dávno vyřazené,ne? ČD se tím několikrát chlubily..Pěkné melancholické zachycení..17.01.22 - 17:57
Ge 4/4 III RhB 641Ono je to pěkné, ale fakt nevím odkud, nemohli byste aspoň ten stát napsat do poznámek?14.01.22 - 20:43
742.334Přiznávám se, že já tady jenom kecám a nic nevkládám (jak vidno). Baví mě komentovat, když to uznám za vhodné a jako obdivovatel dávám téměř vždy pětky. Je to z toho důvodu, že jak bylo zmíněno, blbé fotky se zde málokdy vyskytují, také oceňuji snahu fotografů si třeba nějaký zajímavý výkon vyhlédnout, dostat se tam, vyfotit to s citem a šotoušskou profesionalitou, aby to vypadalo. Např. na této fotce obdivuji jak snad těžko opakovatelné zachycení zajímavého výkonu na této trati, tak zakomponování přejezdu (není to jenom ,,nudná´´ zelená kolem). Když už se stane, že mě nějaká fotka nudí, nebo i já s okem úplného laika vidím, že tak žravou tu barvu ve skutečnosti ta mašina fakt nemá aj., foto nehodnotím (neříkám, že to takto dělám dobře).12.01.22 - 20:42
460.021-9...A fotka mě potěšila.11.01.22 - 21:25
460.021-9IR: tak ještě dopadly tyto dráhy lépe, než dráha Baťova, kdy základy jednoho z jejích úseků, a to z Vizovic do V.Polanky byly vybudovány, avšak divoká historie...Dnes, kdy by stálo stále ještě za to, tuto trať dobudovat, byla tato varianta prý nedávno zavržena při jednání o budoucnosti trati z Otrokovic do Vizovic. Podle mne škoda, neboť by to přineslo jak výhodné železniční spojení Zlína a Vsetína, tak by to možná využil v nákladní dopravě i Metrans, čímž by to také oživilo skomírající tranzitní dopravu na Hornolidečské trati.11.01.22 - 21:25
809.281-9Stahovací okna nemusí být výhra. V našich suprtrupr moravskoslezských 811 sice jsou, ale je tam i suprtrupr klimatizace, která moc nechladí, zato při jejím chodu neslyšíte slova a šumí to tam, jak při hurikánu. Ale je tam, tudíž jsou suprtrupr stahovací okna zamčeny.(Neprodá někdo čtyřhran?)10.01.22 - 20:43
812.011-5Famóza..žeru každý milimetr této fotky..Třeba ještě nějakou páru a namaloval bych si to doma na zeď.10.01.22 - 20:38
749.019-6Jezdí tam ještě?10.01.22 - 20:29
045.193 + 242.288-9No určitě tam tak dva roky zpátky stálo. Takové nedotčené s mřížkovanými okny. Podobné možná ještě stojí Ve Světlé n.S. nebo v Čáslavi. Ale ty už dlouho nejsou v provozu. Od dob, kdy postavili vedle starých budov ty tehdy nové kostky, ale v kterých letech to bylo, nevím.08.01.22 - 20:51