Os 6942 | |
Řazení vlaku: 163_n2 + Bdmtee275 + Bdmtee281 + Bdt279 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Roudnice nad Labem | 6.36 | 2 | |||
Hrobce | 6.39 | 6.40 | 1/2 | ||
Hrdly | 6.43 | 6.44 | |||
Bohušovice nad Ohří | 6.46 | 6.46 | 1/3 | ||
Nové Kopisty | 6.48 | 6.49 | |||
Lukavec | 6.51 | 6.51 | |||
Lovosice | 6.54 | 7.01 | 2 | ||
Lovosice město | 7.03 | 7.03 | |||
Malé Žernoseky | 7.06 | 7.06 | |||
Litochovice nad Labem | 7.09 | 7.09 | |||
Prackovice nad Labem | 7.11 | 7.12 | 2 | ||
Dolní Zálezly | 7.15 | 7.15 | |||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 7.23 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy