..: Trasa vlaku Os 6942 - JŘ 2021 :..
Os 6942
Řazení vlaku: 163_n2 + Bdmtee275 + Bdmtee281 + Bdt279  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Roudnice nad Labem   6.36 2
  Hrobce  6.39 6.40 1/2
  Hrdly  6.43 6.44 
  Bohušovice nad Ohří  6.46 6.46 1/3
  Nové Kopisty  6.48 6.49 
  Lukavec  6.51 6.51 
  Lovosice  6.54 7.01 2
  Lovosice město  7.03 7.03 
  Malé Žernoseky  7.06 7.06 
  Litochovice nad Labem  7.09 7.09 
  Prackovice nad Labem  7.11 7.12 2
  Dolní Zálezly  7.15 7.15 
  Ústí nad Labem hlavní nádraží  7.23  3



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2022 ŽelPage - Felelősök