..: Trasa vlaku Os 3920 - JŘ 2021 :..
Os 3920
Řazení vlaku: 814  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Rožnov pod Radhoštěm   18.00 2
  Zubří  18.04 18.04 
  Zašová  18.10 18.10 
  Hrachovec  18.14 18.14 
  Krhová  18.16 18.16 
  Valašské Meziříčí  18.20 18.30 2
  Branky na Moravě  18.36 18.36 2
  Police u Valašského Meziříčí  18.40 18.40 
  Kunovice-Loučka  18.44 18.46 2
  Podhradní Lhota  18.49 18.49 
  Osíčko  18.54 18.54 2
  Loukov  18.58 18.58 
  Bystřice pod Hostýnem  19.03 19.04 3
  Hlinsko pod Hostýnem  19.08 19.08 
  Jankovice  19.10 19.10 
  Dobrotice  19.12 19.12 
  Holešov  19.16 19.17 3
  Třebětice  19.21 19.21 1
  Hulín  19.26 19.28 2/2
  Kroměříž  19.36 19.37 2
  Postoupky  19.41 19.41 
  Bezměrov  19.44 19.44 
  Kojetín  19.49  1/1



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2022 ŽelPage - administratorzy