Os 3920 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Rožnov pod Radhoštěm | 18.00 | 2 | |||
Zubří | 18.04 | 18.04 | |||
Zašová | 18.10 | 18.10 | |||
Hrachovec | 18.14 | 18.14 | |||
Krhová | 18.16 | 18.16 | |||
Valašské Meziříčí | 18.20 | 18.30 | 2 | ||
Branky na Moravě | 18.36 | 18.36 | 2 | ||
Police u Valašského Meziříčí | 18.40 | 18.40 | |||
Kunovice-Loučka | 18.44 | 18.46 | 2 | ||
Podhradní Lhota | 18.49 | 18.49 | |||
Osíčko | 18.54 | 18.54 | 2 | ||
Loukov | 18.58 | 18.58 | |||
Bystřice pod Hostýnem | 19.03 | 19.04 | 3 | ||
Hlinsko pod Hostýnem | 19.08 | 19.08 | |||
Jankovice | 19.10 | 19.10 | |||
Dobrotice | 19.12 | 19.12 | |||
Holešov | 19.16 | 19.17 | 3 | ||
Třebětice | 19.21 | 19.21 | 1 | ||
Hulín | 19.26 | 19.28 | 2/2 | ||
Kroměříž | 19.36 | 19.37 | 2 | ||
Postoupky | 19.41 | 19.41 | |||
Bezměrov | 19.44 | 19.44 | |||
Kojetín | 19.49 | 1/1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci