Příj. | Odj. | Vlak | Ze stanice -----> Do stanice | Nást./kol. |
4:29 | 4:30 | 15400 | Jaroměř (4:16) | Trutnov hlavní nádraží (5:27) | - / 2 |
5:14 | 5:15 | 15402 | Jaroměř (5:00) | Trutnov hlavní nádraží (6:29) | - / 2 |
5:11 | 5:16 | 15401 | Trutnov hlavní nádraží (4:15) | Jaroměř (5:31) | - / 1 |
6:05 | 6:06 | R 981 | Trutnov hlavní nádraží (5:18) | Jihlava (9:21) | - / 2 |
6:13 | 6:14 | R 740 | Náchod (5:49) | Praha-Smíchov (8:37) | - / 2 |
6:04 | 6:21 | 15404 | Jaroměř (5:49) | Trutnov hlavní nádraží (7:22) | - / 1 |
6:36 | 6:37 | 15403 | Trutnov hlavní nádraží (5:40) | Jaroměř (6:51) | - / 2 |
7:23 | 7:24 | Ex 560 | Trutnov hlavní nádraží (6:40) | Praha-Smíchov (9:47) | - / 2 |
7:22 | 7:26 | 15406 | Jaroměř (7:08) | Trutnov hlavní nádraží (8:21) | - / 2 |
8:40 | 8:41 | R 961 | Praha hlavní nádraží (6:10) | Trutnov hlavní nádraží (9:28) | - / 2 |
8:37 | 8:42 | 15405 | Trutnov hlavní nádraží (7:36) | Jaroměř (8:55) | - / 3 |
9:19 | 9:20 | 15408 | Jaroměř (9:05) | Trutnov hlavní nádraží (10:23) | - / 3 |
9:16 | 9:21 | 1781 | Trutnov hlavní nádraží (8:25) | Hradec Králové hlavní nádraží (9:56) | - / 2 |
10:40 | 10:41 | R 743 | Cheb (4:21) | Meziměstí (11:46) | - / 2 |
10:36 | 10:42 | 15407 | Trutnov hlavní nádraží (9:34) | Jaroměř (10:56) | - / 1 |
11:21 | 11:22 | 15410 | Jaroměř (11:07) | Trutnov hlavní nádraží (12:25) | - / 3 |
11:20 | 11:23 | 1783 | Trutnov hlavní nádraží (10:34) | Hradec Králové hlavní nádraží (11:58) | - / 2 |
12:39 | 12:40 | 1782 | Hradec Králové hlavní nádraží (12:03) | Trutnov hlavní nádraží (13:34) | - / 2 |
12:38 | 12:41 | 15409 | Trutnov hlavní nádraží (11:38) | Jaroměř (12:54) | - / 3 |
13:19 | 13:21 | R 960 | Trutnov hlavní nádraží (12:33) | Cheb (19:42) | - / 2 |
13:19 | 13:22 | 15412 | Jaroměř (13:05) | Trutnov hlavní nádraží (14:24) | - / 1 |
14:31 | 14:32 | 1784 | Hradec Králové hlavní nádraží (14:00) | Trutnov hlavní nádraží (15:21) | - / 2 |
14:30 | 14:33 | 15411 | Trutnov hlavní nádraží (13:37) | Jaroměř (14:47) | - / 3 |
15:28 | 15:31 | 15414 | Jaroměř (15:14) | Trutnov hlavní nádraží (16:25) | - / 3 |
15:29 | 15:32 | R 742 | Meziměstí (14:25) | Praha-Smíchov (18:12) | - / 2 |
15:58 | 15:59 | R 1465 | Praha hlavní nádraží (13:47) | Trutnov hlavní nádraží (16:48) | - / 2 |
| 16:39 | 15433 | | Jaroměř (16:52) | - / 2 |
16:53 | 16:54 | Ex 561 | Praha-Smíchov (14:28) | Trutnov hlavní nádraží (17:40) | - / 2 |
16:37 | 16:55 | 15413 | Trutnov hlavní nádraží (15:36) | Jaroměř (17:09) | - / 3 |
17:28 | 17:29 | 1787 | Trutnov hlavní nádraží (16:38) | Hradec Králové hlavní nádraží (17:58) | - / 2 |
17:27 | 17:30 | 15416 | Jaroměř (17:15) | Trutnov hlavní nádraží (18:22) | - / 1 |
17:48 | 17:48 | 15415 | Trutnov hlavní nádraží (17:00) | Jaroměř (17:59) | - / 2 |
18:32 | 18:33 | R 1464 | Trutnov hlavní nádraží (17:47) | Praha hlavní nádraží (20:57) | - / 2 |
18:31 | 18:33 | 1786 | Hradec Králové hlavní nádraží (18:01) | Trutnov hlavní nádraží (19:22) | - / 2 |
18:30 | 18:33 | 15417 | Trutnov hlavní nádraží (17:28) | Jaroměř (18:48) | - / 2 |
19:01 | 19:02 | R 741 | Praha-Smíchov (16:28) | Náchod (19:26) | - / 2 |
19:17 | 19:17 | 15418 | Jaroměř (19:05) | Trutnov hlavní nádraží (20:11) | - / 1 |
19:30 | 19:31 | 1789 | Trutnov hlavní nádraží (18:40) | Hradec Králové hlavní nádraží (20:01) | - / 2 |
20:33 | 20:34 | 1788 | Hradec Králové hlavní nádraží (20:05) | Trutnov hlavní nádraží (21:22) | - / 2 |
21:09 | 21:10 | 5711 | Chlumec nad Cidlinou (17:38) | Jaroměř (21:22) | - / 2 |
21:43 | 21:44 | 15420 | Jaroměř (21:30) | Trutnov hlavní nádraží (22:33) | - / 2 |
23:12 | 23:13 | 15421 | Trutnov hlavní nádraží (22:21) | Jaroměř (23:24) | - / 2 |