Vlak 15406 nemá zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Jaroměř | 7:08 | -/5 | |||
Rychnovek | x | 7:13 | 7:13 | ||
Velká Jesenice | x | 7:18 | 7:18 | ||
Česká Skalice | 7:22 | 7:26 | -/2 | ||
Starkoč | 7:32 | 7:37 | -/4 | 2 spoje | |
Řešetova Lhota | x | 7:40 | 7:40 | ||
Olešnice | x | 7:45 | 7:45 | ||
Červený Kostelec | 7:49 | 7:50 | -/2 | ||
Rtyně v Podkrkonoší zastávka | x | 7:53 | 7:53 | ||
Rtyně v Podkrkonoší | x | 7:56 | 7:56 | ||
Malé Svatoňovice | 7:59 | 8:00 | -/3 | ||
Velké Svatoňovice | x | 8:03 | 8:03 | ||
Suchovršice | x | 8:06 | 8:06 | ||
Bohuslavice nad Úpou | x | 8:10 | 8:10 | ||
Trutnov-Poříčí | 8:14 | 8:14 | -/2 | 1 spoj | |
Trutnov střed | 8:16 | 8:17 | -/5 | ||
Trutnov hlavní nádraží | 8:21 | -/3 | 2 spoje |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci