..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 5711 :..
Číslo vlaku:
 
Vlak 5711 nemá zpracované řazení

1
Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Chlumec nad Cidlinou   17:38  
  Nový Bydžov  17:46 17:46  
  Skřivany  17:49 17:50  
  Smidary  17:53 17:53  -/3
  Ohnišťany  17:57 17:58  
  Ostroměř  18:02 18:06  -/33 spoje
  Šárovcova Lhota  18:13 18:14  
  Lázně Bělohrad  18:17 18:18  -/2
  Horní Nová Ves  18:21 18:22  
  Nová Paka  18:30 18:44  -/3
  Nová Paka město  18:45 18:46  
  Stará Paka  18:50 18:51  5 spojů
  Bělá u Staré Paky zastávka  18:56 18:56  
  Tample  18:59 19:00  
  Roztoky u Jilemnice  19:03 19:03  -/2
  Martinice v Krkonoších  19:10 19:13  -/33 spoje
  Horní Branná  19:18 19:19  
  Kunčice nad Labem  19:22 19:23  -/44 spoje
  Klášterská Lhota  19:27 19:27  
  Prosečné  19:30 19:31  
  Hostinné město  19:33 19:33  
  Hostinné  19:37 19:46  -/3
  Chotěvice  19:50 19:51  
  Pilníkov  19:56 19:57  -/2
  Vlčice  20:00 20:00  
  Trutnov hlavní nádraží  20:08 20:15  -/3
  Trutnov střed  20:19 20:20  -/5
  Trutnov-Poříčí  20:22 20:22  -/2
  Bohuslavice nad Úpou x20:27 20:27  
  Suchovršice x20:30 20:30  
  Velké Svatoňovice x20:32 20:32  
  Malé Svatoňovice  20:36 20:37  -/3
  Rtyně v Podkrkonoší x20:39 20:39  
  Rtyně v Podkrkonoší zastávka x20:42 20:42  
  Červený Kostelec  20:46 20:52  -/1
  Olešnice x20:55 20:55  
  Řešetova Lhota x20:59 20:59  
  Starkoč  21:02 21:03  -/43 spoje
  Česká Skalice  21:09 21:10  -/2
  Velká Jesenice x21:12 21:12  
  Rychnovek x21:17 21:17  
  Jaroměř  21:22   -/53 spoje

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster