..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 15409 :..
Číslo vlaku:
 
Vlak 15409 nemá zpracované řazení

1
Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Trutnov hlavní nádraží   11:38  -/3
  Trutnov střed  11:42 11:42  -/5
  Trutnov-Poříčí  11:45 11:45  -/22 spoje
  Bohuslavice nad Úpou x11:50 11:50  
  Suchovršice x11:54 11:54  
  Velké Svatoňovice x11:57 11:57  
  Malé Svatoňovice  12:01 12:02  -/3
  Rtyně v Podkrkonoší x12:05 12:05  
  Rtyně v Podkrkonoší zastávka x12:09 12:09  
  Červený Kostelec  12:12 12:17  -/2
  Olešnice x12:21 12:21  
  Řešetova Lhota x12:25 12:25  
  Starkoč  12:28 12:32  -/43 spoje
  Česká Skalice  12:38 12:41  -/3
  Velká Jesenice x12:44 12:44  
  Rychnovek x12:49 12:49  
  Jaroměř  12:54   -/54 spoje

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster