Vlak 7012 nemá zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Chomutov | 13:47 | -/8 | |||
Málkov | 13:53 | 13:53 | |||
Kadaň-Prunéřov | 14:00 | 14:01 | 2/- | 5 spojů | |
Klášterec nad Ohří | 14:07 | 14:08 | -/3 | ||
Kotvina | 14:13 | 14:14 | |||
Perštejn | 14:18 | 14:19 | -/4 | ||
Boč | 14:23 | 14:23 | |||
Stráž nad Ohří | 14:27 | 14:28 | -/3 | ||
Vojkovice nad Ohří | 14:34 | 14:34 | -/3 | 1 spoj | |
Ostrov nad Ohří | 14:42 | 14:43 | -/4 | 1 spoj | |
Hájek | 14:52 | 14:52 | -/2 | ||
Dalovice | 15:03 | 15:04 | -/5 | 2 spoje | |
Karlovy Vary | 15:08 | 15:11 | -/2 | 8 spojů | |
Karlovy Vary dolní nádraží | 15:17 | 4 spoje |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci