Vlak 7015 nemá zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Karlovy Vary dolní nádraží | 16:26 | ||||
Karlovy Vary | 16:32 | 16:34 | -/2 | 3 spoje | |
Dalovice | 16:37 | 16:38 | -/4 | 2 spoje | |
Hájek | 16:44 | 16:45 | -/3 | ||
Ostrov nad Ohří | 16:53 | 16:55 | -/3 | 1 spoj | |
Vojkovice nad Ohří | 17:01 | 17:02 | -/4 | ||
Stráž nad Ohří | 17:08 | 17:09 | -/2 | ||
Boč | 17:13 | 17:13 | |||
Perštejn | 17:17 | 17:18 | -/3 | ||
Kotvina | 17:23 | 17:24 | |||
Klášterec nad Ohří | 17:33 | 17:34 | -/2 | ||
Kadaň-Prunéřov | 17:40 | 17:42 | 2/- | 5 spojů | |
Málkov | 17:49 | 17:50 | |||
Chomutov | 17:55 | -/3 | 5 spojů |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci