Vlak 7020 nemá zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Chomutov | 22:10 | -/8 | |||
Málkov | x | 22:16 | 22:16 | ||
Kadaň-Prunéřov | 22:22 | 22:23 | 2/- | 3 spoje | |
Klášterec nad Ohří | 22:29 | 22:30 | -/3 | ||
Kotvina | x | 22:35 | 22:35 | ||
Perštejn | 22:39 | 22:39 | -/4 | ||
Boč | x | 22:43 | 22:43 | ||
Stráž nad Ohří | 22:47 | 22:48 | -/3 | ||
Vojkovice nad Ohří | 22:54 | 22:54 | -/3 | ||
Ostrov nad Ohří | 23:02 | 23:02 | -/4 | ||
Hájek | 23:11 | 23:12 | -/2 | ||
Dalovice | 23:23 | 23:24 | -/5 | ||
Karlovy Vary | 23:28 | 23:31 | -/2 | ||
Karlovy Vary dolní nádraží | 23:37 |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci