Mohelnice
Odjezdová tabule Správy železnic on-line
Jízdní řád 2024 2023 2022 2021 2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
Příj. | Odj. | Linka | Vlak | Z => Do | Poznámky | |
4:26 | 4:27 | 3703 | Zábřeh na Moravě (4.18) | Nezamyslice (5.51) | ||
4:55 | 4:56 | 3705 | Šumperk (4.24) | Prostějov hl.n. (5.53) | ||
4:59 | 5:00 | 3700 | Olomouc hl.n. (4.33) | Kouty nad Desnou (6.06) | ||
5:24 | 5:26 | Sp 1638 | Šumperk (4.49) | Brno hl.n. (7.45) | ||
5:26 | 5:30 | Rx 896 | Staré Město u Uherského Hradiště (4.21) | Praha-Smíchov (7.47) | Slovácký expres | |
5:56 | 5:57 | 3709 | Kouty nad Desnou (4.50) | Olomouc hl.n. (6.22) | ||
5:59 | 6:00 | 3704 | Nezamyslice (4.40) | Kouty nad Desnou (7.06) | ||
6:28 | 6:30 | Ex 522 | Vsetín (4.56) | Praha jih (8.52) | Helfštýn | |
6:38 | 6:39 | R 914 | Šumperk (6.11) | Brno hl.n. (8.42) | ||
6:59 | 7:00 | 3710 | Olomouc hl.n. (6.33) | Kouty nad Desnou (8.06) | ||
7:01 | 7:01 | 3713 | Kouty nad Desnou (5.50) | Nezamyslice (8.18) | ||
7:13 | 7:14 | R 901 | Brno hl.n. (5.23) | Šumperk (7.41) | ||
7:18 | 7:19 | Sp 1701 | Olomouc hl.n. (6.56) | Jeseník (8.58) | ||
7:30 | 7:31 | Ex 121 | Praha jih (5.08) | Žilina (10.41) | Hradčany | |
7:56 | 7:57 | 3715 | Kouty nad Desnou (6.50) | Olomouc hl.n. (8.22) | ||
7:59 | 8:00 | 3712 | Nezamyslice (6.37) | Kouty nad Desnou (9.06) | ||
8:13 | 8:14 | R 903 | Brno hl.n. (6.28) | Šumperk (8.41) | ||
8:28 | 8:30 | Ex 520 | Vsetín (6.52) | Praha jih (10.52) | Vsacan | |
8:41 | 8:42 | R 912 | Šumperk (8.09) | Brno hl.n. (10.42) | ||
8:56 | 8:57 | 3717 | Kouty nad Desnou (7.50) | Nezamyslice (10.18) | ||
8:59 | 9:00 | 3716 | Olomouc hl.n. (8.33) | Kouty nad Desnou (10.06) | ||
9:13 | 9:14 | R 905 | Brno hl.n. (7.18) | Šumperk (9.41) | ||
9:30 | 9:31 | Ex 123 | Praha jih (7.03) | Žilina (12.41) | Fatra | |
10:28 | 10:30 | Ex 220 | Žilina (7.19) | Praha jih (12.52) | Súľov | |
10:41 | 10:42 | R 910 | Šumperk (10.09) | Brno hl.n. (12.42) | ||
10:56 | 10:57 | 3719 | Kouty nad Desnou (9.50) | Nezamyslice (12.18) | ||
10:59 | 11:00 | 3718 | Nezamyslice (9.40) | Kouty nad Desnou (12.06) | ||
11:13 | 11:14 | R 907 | Brno hl.n. (9.18) | Šumperk (11.41) | ||
11:30 | 11:33 | Ex 125 | Praha jih (9.00) | Žilina (14.41) | Radhošť | |
12:28 | 12:30 | Ex 128 | Žilina (9.19) | Praha jih (14.52) | Vsacan | |
12:41 | 12:42 | R 908 | Šumperk (12.09) | Brno hl.n. (14.43) | ||
12:56 | 12:57 | 3725 | Kouty nad Desnou (11.50) | Nezamyslice (14.18) | ||
12:59 | 13:00 | 3722 | Nezamyslice (11.40) | Kouty nad Desnou (14.04) | ||
13:13 | 13:14 | R 909 | Brno hl.n. (11.18) | Šumperk (13.41) | ||
13:30 | 13:33 | Ex 127 | Praha jih (11.04) | Žilina (16.41) | Bečva | |
13:56 | 13:57 | 3727 | Kouty nad Desnou (12.50) | Nezamyslice (15.18) | ||
13:59 | 14:00 | 3724 | Nezamyslice (12.40) | Kouty nad Desnou (15.06) | ||
14:28 | 14:30 | Ex 126 | Žilina (11.19) | Praha jih (16.52) | Bečva | |
14:41 | 14:42 | R 906 | Šumperk (14.09) | Brno hl.n. (16.43) | ||
14:56 | 14:57 | 3729 | Kouty nad Desnou (13.46) | Nezamyslice (16.18) | ||
14:59 | 15:00 | 3726 | Nezamyslice (13.40) | Kouty nad Desnou (16.04) | ||
15:13 | 15:14 | R 911 | Brno hl.n. (13.18) | Šumperk (15.41) | ||
15:30 | 15:33 | Ex 221 | Praha jih (13.04) | Žilina (18.41) | Súľov | |
15:56 | 15:57 | 3731 | Kouty nad Desnou (14.50) | Nezamyslice (17.18) | ||
15:59 | 16:00 | 3728 | Nezamyslice (14.40) | Kouty nad Desnou (17.06) | ||
16:28 | 16:30 | Ex 124 | Žilina (13.19) | Praha jih (18.52) | Radhošť | |
16:41 | 16:42 | R 904 | Šumperk (16.09) | Brno hl.n. (18.43) | ||
16:59 | 17:00 | 3732 | Nezamyslice (15.40) | Kouty nad Desnou (18.04) | ||
17:00 | 17:00 | 3733 | Kouty nad Desnou (15.48) | Olomouc hl.n. (17.25) | ||
17:13 | 17:14 | R 913 | Brno hl.n. (15.18) | Šumperk (17.41) | ||
17:30 | 17:33 | Ex 129 | Praha jih (15.04) | Žilina (20.41) | Vsacan | |
17:36 | 17:37 | 1630 | Jeseník (15.43) | Olomouc hl.n. (18.02) | ||
17:56 | 17:57 | 3737 | Kouty nad Desnou (16.50) | Nezamyslice (19.18) | ||
17:59 | 18:00 | 3734 | Nezamyslice (16.40) | Kouty nad Desnou (19.06) | ||
18:28 | 18:30 | Ex 122 | Žilina (15.19) | Praha jih (21.01) | Fatra | |
18:41 | 18:42 | R 902 | Šumperk (18.09) | Brno hl.n. (20.38) | ||
18:59 | 19:00 | 3739 | Kouty nad Desnou (17.48) | Nezamyslice (20.18) | ||
18:59 | 19:00 | 3736 | Nezamyslice (17.40) | Kouty nad Desnou (20.04) | ||
19:15 | 19:16 | R 915 | Brno hl.n. (17.18) | Šumperk (19.42) | ||
19:30 | 19:33 | Ex 521 | Praha jih (17.04) | Vsetín (21.07) | Portáš | |
19:36 | 19:37 | 1632 | Jeseník (17.43) | Olomouc hl.n. (20.02) | ||
19:59 | 20:00 | 3750 | Olomouc hl.n. (19.33) | Kouty nad Desnou (21.07) | ||
20:28 | 20:30 | Ex 120 | Žilina (17.19) | Praha jih (23.02) | Hradčany | |
20:41 | 20:42 | R 900 | Šumperk (20.15) | Brno hl.n. (22.36) | ||
20:56 | 20:57 | 3743 | Kouty nad Desnou (19.48) | Nezamyslice (22.48) | ||
20:59 | 21:00 | 3742 | Nezamyslice (19.40) | Kouty nad Desnou (22.13) | ||
21:15 | 21:16 | R 917 | Brno hl.n. (19.18) | Šumperk (21.41) | ||
21:30 | 21:33 | Ex 523 | Praha jih (19.03) | Vsetín (23.03) | Helfštýn | |
22:17 | 22:18 | 3753 | Kouty nad Desnou (20.51) | Olomouc hl.n. (22.42) | ||
23:02 | 23:03 | 3752 | Přerov (22.05) | Šumperk (23.29) | ||
23:05 | 23:05 | 3755 | Kouty nad Desnou (21.57) | Olomouc hl.n. (23.30) | ||
23:32 | 23:33 | 3754 | Olomouc hl.n. (23.07) | Šumperk (24.00) | ||
Poznámky | ||||||
10 nejede 24., 31.XII. 11 nejede 25.XII., 1.I. 12 nejede 24.-25., 31.XII. |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
Vlaky uvedené slabým písmem ve stanici NEZASTAVUJÍ pro výstup a nástup!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci