Os 3704 | |
Řazení vlaku: 640 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Nezamyslice | 4.40 | ||||
Doloplazy | x | 4.43 | 4.43 | ||
Pivín | 4.47 | 4.47 | |||
Čelčice | x | 4.50 | 4.50 | ||
Bedihošť | 4.53 | 4.54 | |||
Prostějov hlavní nádraží | 4.58 | 5.00 | |||
Vrahovice | x | 5.03 | 5.03 | ||
Kraličky | x | 5.06 | 5.06 | ||
Vrbátky | 5.08 | 5.09 | |||
Blatec | 5.12 | 5.13 | |||
Kožušany | x | 5.16 | 5.16 | ||
Nemilany | x | 5.19 | 5.19 | ||
Olomouc-Nové Sady | x | 5.21 | 5.21 | ||
Olomouc hlavní nádraží | 5.25 | 5.33 | |||
Štěpánov | 5.42 | 5.42 | |||
Střeň | 5.46 | 5.46 | |||
Červenka | 5.50 | 5.50 | |||
Moravičany | 5.56 | 5.57 | |||
Mohelnice | 5.59 | 6.00 | |||
Lukavice na Moravě | 6.04 | 6.04 | |||
Zábřeh na Moravě | 6.08 | 6.09 | |||
Zábřeh na Moravě zastávka | 6.12 | 6.12 | |||
Postřelmov | 6.16 | 6.16 | |||
Bludov | 6.19 | 6.22 | |||
Šumperk | 6.27 | 6.30 | |||
Vikýřovice | x | 6.34 | 6.34 | ||
Vikýřovice-Lesní | x | 6.35 | 6.35 | ||
Petrov nad Desnou | 6.38 | 6.40 | |||
Rapotín zastávka | x | 6.42 | 6.42 | ||
Rapotín | x | 6.44 | 6.44 | ||
Velké Losiny | 6.47 | 6.48 | |||
Velké Losiny zastávka | x | 6.50 | 6.50 | ||
Loučná nad Desnou-Filipová | x | 6.53 | 6.53 | ||
Loučná nad Desnou | 6.56 | 6.59 | |||
Loučná nad Desnou-Rejhotice | x | 7.03 | 7.03 | ||
Kouty nad Desnou | 7.06 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci