R 917 | |
Řazení vlaku: 362_n2 + AB349 + Bd264 + Bdtee276 + Bd264 + Bdtee276 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 19.18 | ||||
Vyškov na Moravě | 19.55 | 19.59 | |||
Ivanovice na Hané | 20.07 | 20.09 | |||
Nezamyslice | 20.15 | 20.20 | |||
Prostějov hlavní nádraží | 20.33 | 20.35 | |||
Olomouc hlavní nádraží | 20.52 | 20.56 | |||
Červenka | 21.07 | 21.07 | |||
Mohelnice | 21.15 | 21.16 | |||
Zábřeh na Moravě | 21.23 | 21.26 | |||
Postřelmov | 21.32 | 21.33 | |||
Šumperk | 21.41 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci