R 906 | |
Řazení vlaku: 362_n2 + AB349 + Bdtee276 + Bd264 + Bdtee276 + Bd264 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Šumperk | 14.09 | ||||
Postřelmov | 14.16 | 14.17 | |||
Zábřeh na Moravě | 14.22 | 14.34 | |||
Mohelnice | 14.41 | 14.42 | |||
Olomouc hlavní nádraží | 15.00 | 15.06 | |||
Prostějov hlavní nádraží | 15.22 | 15.23 | |||
Nezamyslice | 15.38 | 15.39 | |||
Ivanovice na Hané | 15.45 | 15.47 | |||
Vyškov na Moravě | 15.56 | 16.00 | |||
Brno hlavní nádraží | 16.43 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci