R 902 | |
Řazení vlaku: 362_n2 + B249 + AB349 + Bdtee276 + Bd264 + Bdtee276 + Bd264 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Šumperk | 18.09 | ||||
Postřelmov | 18.16 | 18.17 | |||
Zábřeh na Moravě | 18.22 | 18.34 | |||
Mohelnice | 18.41 | 18.42 | |||
Olomouc hlavní nádraží | 19.00 | 19.06 | |||
Prostějov hlavní nádraží | 19.22 | 19.23 | |||
Nezamyslice | 19.38 | 19.39 | |||
Ivanovice na Hané | 19.45 | 19.47 | |||
Vyškov na Moravě | 19.56 | 20.00 | |||
Brno hlavní nádraží | 20.38 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci