Čestice
Odjezdová tabule Správy železnic on-line
Jízdní řád 2024 2023 2022 2021 2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
Příj. | Odj. | Linka | Vlak | Z => Do | Poznámky | |
5:05 | 5:05 | 20200 | Hradec Králové hl.n. (4.30) | Solnice (5.36) | 13 | |
5:15 | 5:15 | 5142 | Rychnov nad Kněžnou (4.52) | Hronov (6.50) | 14 | |
5:37 | 5:37 | 5631 | Týniště nad Orlicí (5.30) | Letohrad (6.29) | 15 | |
5:37 | 5:37 | 5141 | Náchod (4.32) | Rychnov nad Kněžnou (5.57) | 16 | |
5:44 | 5:44 | 5640 | Doudleby nad Orlicí (5.30) | Týniště nad Orlicí (5.52) | 17 | |
6:22 | 6:22 | R 934 | Letohrad (5.34) | Praha hl.n. (8.45) | 18 | |
6:40 | 6:40 | 20202 | Hradec Králové hl.n. (6.02) | Rychnov nad Kněžnou (6.59) | 19 | |
6:41 | 6:41 | 5633 | Týniště nad Orlicí (6.34) | Letohrad (7.35) | 20 | |
6:56 | 6:56 | 20201 | Solnice (6.16) | Dobruška (7.36) | 21 | |
7:14 | 7:14 | 20204 | Týniště nad Orlicí (7.07) | Rychnov nad Kněžnou zastávka (7.36) | 22 | |
7:24 | 7:24 | 5146 | Rychnov nad Kněžnou (7.02) | Náchod (8.39) | (; | |
7:39 | 7:39 | Sp 1949 | Hradec Králové hl.n. (7.05) | Letohrad (8.29) | 23 | |
7:46 | 7:46 | 5630 | Letohrad (6.35) | Týniště nad Orlicí (7.54) | 24 | |
8:22 | 8:23 | Sp 1948 | Letohrad (7.29) | Hradec Králové hl.n. (8.54) | 25 | |
8:38 | 8:38 | 5145 | Náchod (7.22) | Rychnov nad Kněžnou (8.59) | (; | |
9:21 | 9:22 | Sp 1950 | Letohrad (8.33) | Hradec Králové hl.n. (9.53) | ||
9:37 | 9:37 | Sp 1951 | Hradec Králové hl.n. (9.05) | Letohrad (10.27) | ||
10:20 | 10:20 | 5644 | Doudleby nad Orlicí (10.06) | Týniště nad Orlicí (10.28) | ||
10:39 | 10:39 | 5147 | Náchod (9.22) | Doudleby nad Orlicí (10.53) | (; | |
11:21 | 11:21 | 5148 | Doudleby nad Orlicí (11.06) | Náchod (12.40) | (; | |
11:37 | 11:37 | Sp 1953 | Hradec Králové hl.n. (11.05) | Letohrad (12.31) | ||
12:21 | 12:22 | Sp 1952 | Letohrad (11.33) | Hradec Králové hl.n. (12.53) | ||
12:39 | 12:39 | 5149 | Náchod (11.22) | Doudleby nad Orlicí (12.53) | 26 | |
13:12 | 13:12 | 5645 | Týniště nad Orlicí (13.05) | Doudleby nad Orlicí (13.28) | 27 | |
13:21 | 13:21 | 5152 | Doudleby nad Orlicí (13.06) | Hronov (14.50) | 28 | |
13:37 | 13:37 | Sp 1955 | Hradec Králové hl.n. (13.05) | Letohrad (14.31) | ||
13:44 | 13:44 | 5646 | Doudleby nad Orlicí (13.30) | Týniště nad Orlicí (13.52) | 27 | |
14:14 | 14:14 | 5647 | Týniště nad Orlicí (14.07) | Doudleby nad Orlicí (14.30) | 22 | |
14:21 | 14:22 | Sp 1954 | Letohrad (13.33) | Hradec Králové hl.n. (14.53) | ||
14:38 | 14:38 | 5635 | Náchod (13.22) | Letohrad (15.52) | 29 | |
14:47 | 14:47 | 20205 | Solnice (14.19) | Týniště nad Orlicí (14.55) | 30 | |
15:14 | 15:14 | 20206 | Týniště nad Orlicí (15.07) | Rychnov nad Kněžnou (15.34) | 31 | |
15:21 | 15:21 | 5632 | Jablonné nad Orlicí (14.20) | Náchod (16.41) | 32 | |
15:37 | 15:37 | Sp 1957 | Hradec Králové hl.n. (15.05) | Letohrad (16.31) | ||
15:44 | 15:44 | 5652 | Doudleby nad Orlicí (15.31) | Týniště nad Orlicí (15.52) | 22 | |
16:14 | 16:14 | 5653 | Týniště nad Orlicí (16.07) | Doudleby nad Orlicí (16.30) | 27 | |
16:21 | 16:22 | Sp 1956 | Letohrad (15.33) | Hradec Králové hl.n. (16.53) | ||
16:37 | 16:37 | 5153 | Hronov (15.12) | Doudleby nad Orlicí (16.55) | 33 | |
16:46 | 16:46 | 5654 | Doudleby nad Orlicí (16.32) | Týniště nad Orlicí (16.53) | 27 | |
17:15 | 17:15 | 5655 | Týniště nad Orlicí (17.08) | Doudleby nad Orlicí (17.30) | 27 | |
17:21 | 17:21 | 5634 | Letohrad (16.33) | Náchod (18.40) | 34 | |
17:37 | 17:37 | R 935 | Praha hl.n. (15.11) | Letohrad (18.31) | 35 | |
18:21 | 18:22 | Sp 1958 | Letohrad (17.33) | Hradec Králové hl.n. (18.53) | ||
18:37 | 18:37 | 5155 | Náchod (17.22) | Doudleby nad Orlicí (18.51) | 36 | |
19:20 | 19:20 | 5656 | Doudleby nad Orlicí (19.08) | Týniště nad Orlicí (19.28) | 37 | |
19:37 | 19:37 | Sp 1959 | Hradec Králové hl.n. (19.05) | Letohrad (20.30) | 38 | |
20:20 | 20:20 | 20207 | Rychnov nad Kněžnou (20.02) | Hradec Králové hl.n. (20.54) | 39 | |
20:37 | 20:37 | 5657 | Týniště nad Orlicí (20.30) | Doudleby nad Orlicí (20.51) | 40 | |
21:18 | 21:18 | 5658 | Doudleby nad Orlicí (21.06) | Hradec Králové hl.n. (21.58) | 39 | |
21:39 | 21:39 | 20208 | Hradec Králové hl.n. (21.04) | Rychnov nad Kněžnou (21.57) | 41 | |
22:48 | 22:48 | 20209 | Solnice (22.20) | Hradec Králové hl.n. (23.22) | 30 | |
Poznámky | ||||||
10 nejede 24., 31.XII. 11 nejede 25.XII., 1.I. 12 nejede 24.-25., 31.XII. 13 Hradec Králové hl.n.-Rychnov nad Kněžnou jede v (W); Rychnov nad Kněžnou-Solnice jede v (W), nejede 22.XII. – 2.I. 14 (; Rychnov nad Kněžnou-Náchod jede v (W), (E) a 24.XII., 1., 8.V., 28.X., 17.XI., nejede 27.XII., 2., 9.V.; Náchod-Hronov jede v (W), nejede 22.XII. – 2.I., 30.I., 2., 3.IV., 1.VII. – 31.VIII., 29., 30.X.; 15 (; Týniště nad Orlicí-Doudleby nad Orlicí jede v (E) a 24.XII., 1., 8.V., 28.X., 17.XI., nejede 27.XII., 2., 9.V.; Doudleby nad Orlicí-Letohrad nejede 25.XII., 1.I. 16 (; Náchod-Častolovice jede v (W); Častolovice-Rychnov nad Kněžnou jede v (W), (E) a 24.XII., 1., 8.V., 28.X., 17.XI., nejede 27.XII., 2., 9.V.; 17 (; jede v (W) 18 Letohrad-Hradec Králové hl.n. nejede 25.XII., 1.I.; 19 (; Hradec Králové hl.n.-Častolovice jede v (E) a (X); 20 Týniště nad Orlicí-Častolovice jede v (W); Častolovice-Doudleby nad Orlicí nejede 25., 26.XII., 1.I.; Doudleby nad Orlicí-Letohrad jede v (W) 21 Solnice-Týniště nad Orlicí jede v (W), nejede 22.XII. – 2.I.; Týniště nad Orlicí-Dobruška jede v (W), nejede 22.XII. – 2.I., 30.I., 2., 3.IV., 1.VII. – 31.VIII., 29., 30.X. 22 jede v (W), nejede 22.XII. – 2.I., 1.VII. – 31.VIII. 23 Doudleby nad Orlicí-Letohrad jede v (E) a (X); 24 jede v (W) 25 Letohrad-Doudleby nad Orlicí jede v (E) a (X), nejede 25.XII.; Doudleby nad Orlicí-Hradec Králové hl.n. nejede 25.XII.; 26 (; Náchod-Týniště nad Orlicí jede v (W), (E) a 24.XII., 1., 8.V., 28.X., 17.XI., nejede 27.XII., 2., 9.V.; 27 (; jede v (W), nejede 22.XII. – 2.I., 1.VII. – 31.VIII. 28 (; Náchod-Hronov jede v (W), nejede 22.XII. – 2.I.; 29 (; Doudleby nad Orlicí-Letohrad jede v (W); 30 (; jede v (W), nejede 22.XII. – 2.I. 31 Týniště nad Orlicí-Častolovice jede v (W), nejede 22.XII. – 2.I.; Častolovice-Rychnov nad Kněžnou jede v (W), nejede 22.XII. – 2.I., 1.VII. – 31.VIII. 32 Jablonné nad Orlicí-Doudleby nad Orlicí jede v (W); 33 Hronov-Náchod jede v (W), nejede 22.XII. – 2.I.; 34 (; Letohrad-Doudleby nad Orlicí jede v (W); 35 Hradec Králové hl.n.-Letohrad nejede 24., 31.XII.; 36 Týniště nad Orlicí-Doudleby nad Orlicí nejede 24.XII.; 37 (; nejede 24.XII.; 38 nejede 24.XII.; 39 (; nejede 24., 25., 31.XII.; 40 (; nejede 24., 31.XII.; 41 (; Hradec Králové hl.n.-Častolovice nejede 24., 25., 31.XII.; Častolovice-Rychnov nad Kněžnou jede v (W), (E) a 26.XII., 5.IV., 1., 8.V., 5.VII., 27.IX., nejede 31.XII.; |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
Vlaky uvedené slabým písmem ve stanici NEZASTAVUJÍ pro výstup a nástup!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci