Os 5152 | |
Řazení vlaku: 650 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Doudleby nad Orlicí | 13.06 | 5 | |||
Kostelec nad Orlicí | 13.09 | 13.10 | 3 | ||
Kostelec nad Orlicí město | 13.12 | 13.13 | |||
Častolovice | 13.17 | 13.19 | 3 | ||
Čestice | 13.21 | 13.21 | |||
Lípa nad Orlicí | 13.25 | 13.25 | |||
Týniště nad Orlicí | 13.29 | 13.40 | 3 | ||
Bolehošť | 13.48 | 13.49 | 3 | ||
Očelice | 13.52 | 13.52 | |||
Opočno pod Orlickými horami | 13.57 | 14.01 | 2 | ||
Pohoří | 14.03 | 14.03 | |||
Bohuslavice nad Metují zastávka | 14.07 | 14.07 | |||
Bohuslavice nad Metují | 14.11 | 14.11 | 1 | ||
Černčice | 14.14 | 14.14 | |||
Nové Město nad Metují | 14.18 | 14.21 | 1 | ||
Václavice | 14.28 | 14.31 | 2 | ||
Náchod zastávka | 14.36 | 14.36 | |||
Náchod | 14.39 | 14.40 | 1/1 | ||
Náchod-Běloves | 14.43 | 14.43 | |||
Velké Poříčí | 14.48 | 14.48 | |||
Hronov | 14.50 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci