Os 5145 | |
Řazení vlaku: 650 + 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Náchod | 7.22 | 2/2 | |||
Náchod zastávka | 7.24 | 7.25 | |||
Václavice | 7.30 | 7.31 | 3 | ||
Nové Město nad Metují | 7.36 | 7.43 | 1 | ||
Černčice | 7.47 | 7.47 | |||
Bohuslavice nad Metují | 7.49 | 7.50 | 1 | ||
Bohuslavice nad Metují zastávka | 7.53 | 7.53 | |||
Pohoří | 7.56 | 7.56 | |||
Opočno pod Orlickými horami | 7.59 | 8.02 | 3 | ||
Očelice | 8.07 | 8.07 | |||
Bolehošť | 8.10 | 8.11 | 3 | ||
Týniště nad Orlicí | 8.18 | 8.31 | 3 | ||
Lípa nad Orlicí | 8.34 | 8.34 | |||
Čestice | 8.38 | 8.38 | |||
Častolovice | 8.41 | 8.46 | 2 | ||
Častolovice zastávka | 8.48 | 8.48 | |||
Synkov | 8.51 | 8.51 | |||
Slemeno | 8.54 | 8.54 | |||
Rychnov nad Kněžnou | 8.59 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci