Sp 1948 | |
Řazení vlaku: 854 + Bdtn757 + ABfbrdtn795 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Letohrad | 7.29 | 3 | |||
Lukavice v Čechách | 7.33 | 7.33 | |||
Žamberk | 7.38 | 7.39 | 3 | ||
Bohousová | 7.45 | 7.46 | |||
Litice nad Orlicí | 7.49 | 7.49 | 2 | ||
Sopotnice | 7.53 | 7.53 | |||
Potštejn | 7.57 | 8.02 | 2 | ||
Záměl | 8.05 | 8.06 | |||
Doudleby nad Orlicí | 8.10 | 8.11 | 5 | ||
Kostelec nad Orlicí město | 8.15 | 8.16 | |||
Častolovice | 8.19 | 8.20 | 3 | ||
Čestice | 8.22 | 8.23 | |||
Týniště nad Orlicí | 8.29 | 8.32 | 4 | ||
Třebechovice pod Orebem | 8.39 | 8.40 | 3 | ||
Hradec Králové-Slezské Předměstí | 8.48 | 8.49 | 2 | ||
Hradec Králové hlavní nádraží | 8.54 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci