Kommentare dürfen nur registrierte Benutzer senden.
Bevor Sie Kommentieren, melden Sie sich bitte an oder registrieren Sie sich.
750.277-6 | |
![]() | Informace o fotografii: - Abschnitt: Sobíňov - Bílek - Datum: 9.6.2014 - Autor: Pavel Martoch ![]() - Zobrazeno: 4326x - Detailní EXIF informace » - Rating od autorů: 10 - Rating od uživatelů: 10 |
| Abyste mohli hodnotit, musíte se přihlásit | |
Karel Kovařík: Je to dřevěná štěpka z pily Stora Enso ve Ždírci nad Doubravou, ktará směřuje nejčastěji k odběrateli do Rakouska nebo do Paskova (jak která várka).
Jedná se o štěpku do Biocelu Paskov. Pn 52029. Samotná štěpka je lehká, tady dohromady měla přes 800 tun a celá souprava pak necelých 1300 t.
Ještě je možné jí tady potkat do Hněvic a Gratweinu.
Ještě je možné jí tady potkat do Hněvic a Gratweinu.
Na písek bych to netipoval. Tři kontejnery na čtyři nápravy, každý kontejner má cca 37 kubíků. Při hustotě cca 1600 kg/kubík je to cca 178 tun na jeden vagon.
tuší prosím někdo co a kam vezou??? (být to poblíž Plzně, tak řeknu štěpu do teplárny, ale toto vypadá spíše na písek)
Kommentare äußern den Ansicht der Leser.
ŽelPage übernimmt keine Haftung für deren Inhalt.
- Akreditierter Fotograf oder ŽP Mitglied,
- Galerieverwalter oder ŽP Admin
Kommentar hinzufügen
Anmelden
© 2001 - 2026 ŽelPage
- Webmaster - Fragen und Antworte












