Kommentare dürfen nur registrierte Benutzer senden.
Bevor Sie Kommentieren, melden Sie sich bitte an oder registrieren Sie sich.
680 | |
![]() | Informace o fotografii: - Abschnitt: Lupěné - Hoštejn - Datum: 20.12.2009 - Autor: Payus ![]() - Zobrazeno: 5901x - Detailní EXIF informace » - Rating od autorů: 7 - Rating od uživatelů: 8 |
| Abyste mohli hodnotit, musíte se přihlásit | |
| 1 2 | Zpráv na stránku: |
Ono je to ďábelské už teď ten sněhovej pprach u podvozků, bomba 5*.
Kdyby ta 680 byla červená a oranžovým pruhem mezi okny tak by to bylo dábelské...
Pavle a Zdenku, jak vidím počasí přálo, Zdenkova verze mi přijde hezčí, ale i tohle je suprovní a myslím, že jako plakát by v dalším čísle ČD Pro Vás měla velké šance.
Toto je na fotku roku. Krásná fotka, parádně stínovaná v krásném prostředí. Dominuje jasně Pendolino s výraznými barvami. To je krása. 5*.
28.12.2009 (11:12)
Výborný foto
Taky bych tomu nechal trochu odstup. Fotky jsou to pěkné obě, každopádně jsou chtě nechtě vystaveny přímemu srovnání..a mně osobně se pak líbí více ta Zdendova; přijde mi dynamičtější a i lépe zeditovaná..., ale jasně, jak píše i Toušisko, je to věc osobního pohledu ;-)
monkey: PS: Parádní postřeh, dokonce je to i nachlup ve stejný den a ve stejný čas, za stejného počasí.. ;-)
monkey: PS: Parádní postřeh, dokonce je to i nachlup ve stejný den a ve stejný čas, za stejného počasí.. ;-)
(OT) Payo a Zdenku, děkuji. Já jsem si až u Vašich fotek uvědomil, proč jezdí vlakové soupravy špinavé. Na Vašich fotkách je skvělé vysvětlení. Tak jak zde souprava víří sníh, tak jindy rozvíří kapky vody (po dešti), které mohou být navíc obaleny prachem...
27.12.2009 (17:36)
27.12.2009 (16:35)
Tak to je úplně nádherná fotka... mohlo by mě zajímat, na jako to je focenou citlivost? že to není rozmazané... nevím přesně, jaká je rychlost v tomto úseku, ale asi to bude dělat větší dálka... :( opravdu LUXUSNÍ práce... nejkrásnějsí PENDOLINO... :-*
Oba zde uveřejněné snímky jsou krásně dynamické. I kdyř mě se víc líbí provedení Z. Šnajdra - ale to je opravdu jen věc osobního pohledu. Bravo pánové.
| 1 2 | Zpráv na stránku: |
Kommentare äußern den Ansicht der Leser.
ŽelPage übernimmt keine Haftung für deren Inhalt.
- Akreditierter Fotograf oder ŽP Mitglied,
- Galerieverwalter oder ŽP Admin
Kommentar hinzufügen
Anmelden
© 2001 - 2026 ŽelPage
- Webmaster - Fragen und Antworte
Info
informacni okenko












