| Fotka | Zpráva | Datum |
| SRS 935 | O co zde jde? Inspirováno žlutým trabantem napříč Afrikou? | 01.04.20 - 22:33 |
| 754.055-2 + 754.055-2 | to fakt? on je vlastně ten apríl...aha,pardon,kazím srandu...ale aj bych si to na tapetu dal... | 01.04.20 - 22:31 |
| 451.026-9 + 451.025-1 + 451.045-9 + 451.046-7 | On ten zelenáč byl tuším, než opravdu pěl labutí píseň na městské lince, dokonce čtyřvozový, ale asi jeden vložák neprošel korozní zkoušku šroubovákem...a pozor pro běžné šotouše vzkaz od mašinfírera ze staré školy, který se při této jízdě rozpovídal na celý vagón: ,,Pro řádného strojvedoucího je to pantograf, žabotlam, jakožto ohyzdné pojmenování vymysleli šotouši.´´ Jinak fotka povedená:) | 31.03.20 - 11:05 |
| ES 499.0001 | S čím se to potkalo? nějaký zvláštní zadek ten protijedoucí vlak má...celkově až na tu mašinu to vypadá jak v lehce vyspělé východní zemi...a ač koridorovka, tak to teda hltám. | 30.03.20 - 22:28 |
| 131.002-8 + 131.001-0 | ...ještě se starým aždéčkem, pěkný postřeh:)...asi nevíte, jak funguje ten protiautoblok nebo co ono to je? | 30.03.20 - 22:21 |
| 757.012-0 | To vypadá, jak na Sibiři...libové:) | 29.03.20 - 13:40 |
| 560.003-6 | To je Agáta, šedý vlk, nebo šedá vlčice? Jiné už tam s tímto nátěrem tuším nejsou...pěkné:) | 28.03.20 - 20:06 |
| 754.019-8 | teďkom depa hrály šachy, takže potkat pěknou čtyřku na této trati už asi nebude tak běžné, jak bývávalo...jsem zvědav, jak si v létě poradí kundál s dvoupatrovými push pulkami při stoupání do Kunčic p.O. | 27.03.20 - 15:44 |
| T 47.015 | Tak pár desítek let zpátky bychom si na té fotce čutali s míčem a mávali vlaku, dneska tu sedíme a virtuálně komentujeme...časy se mění, i na té brance je to vidět... nádherná fotografie...Nevíte, jak to tam teď vypadá s běžným provozem? Pořád hašišbedny, nebo došla lhůta od dotací a konečně se vrátila zpět klasika? | 25.03.20 - 14:32 |
| T6A5 8657 + 8658 | Kdesi jsem četl, že teď nějaká větší část těchto tramvají půjde z Prahy pryč...ani nevím jak je to s nimi v Ostravě, tam to vzali brutálně s příchodem těch nových, které sice nevypadají špatně ale po T3 se mi bude stýskat... | 24.03.20 - 14:30 |