..: Komentáře :..


Komentáře uživatele "Cimrman nml.":

  1 ... 41 42 43 44 45 ... 54      Komentářů na stránku:   
FotkaZprávaDatum
946.026-2Co se týče nasazení, někde jsem četl, že to má jezdit na Hrubou Vodu. Toďto byla jenom nějaká zahajovačka, nebo se rozhodnutí o nasazení změnilo?15.05.20 - 18:57
753.099-1Ešus: Jestli myslíte ty plánované pushpuly (bude sranda až se s nimi bude kundál vařit do Kunčic p.O.), tak ty tuším jsou plánované, tak jako současné klasiky pouze z Ostravy do Frenštátu, takže dnes už již svým provozem chudým úsekem Frenštát p.R.-Valašské Meziříčí jezdí, když nepočítám kvatro s 2x Bdtn pouze víkendový Sp Hostýn (754 DKV Brno a 4 honeckery). Jinak pruda...15.05.20 - 18:48
380.002-6Včera jsme se míjeli s touhle nádherou u Vsetína, počáteční reakce byla, že se asi zbliju. Po uležení tohoto šoku jsem uvážil, že tento (ne)obyčejný nátěr není zase tak špatný ale na těchto lokomotivách mi prostě daleko víc sedí ten původní lak. Více připomíná lokomotivu hodnou těchto výkonů. Tu pětku jsem dal jenom za zatím zajímavý postřeh, snad to tak zůstane a nerozšíří se najbrtvirus na ostatní kolegyně.14.05.20 - 14:34
753.099-1Nějaký osobák Ostrava-Kojetín, nebo ještě dál? Jenom uvažuji, tuším v Lužné je minimálně jedna Bpjo, je jich u nás více?14.05.20 - 14:24
852.002-5Jo, to byly časy...12.05.20 - 13:23
BDeh 2/4 73Jak se tak dívám, není to uzší rozchod?taková tisícovka bych typnul...fotka nádherná, až do kalendáře hodná...12.05.20 - 13:21
B 81500Takový francouzský Říkonín:)))10.05.20 - 20:11
751.024-1zirecek: Zbytečný?...proč proboha zbytečný, jednou tam stojí, tak ho tam nechám, kolik věcí je na světě zbytečných a je to všem u prdele....naopak ten sloup, takový hezký omšelý tam krásně sedne a doplní už tak pěkný záběr.10.05.20 - 20:09
Ale 642.043 + Ale 642.05XJan Zelenda: dívám se, že stahovací okna to má, jede to, jakéž takéž sedačky v tom jsou, já nejsem náročný. Raději si sednu do prázdného kupé koženkového béčka, než budu sedět v přeplněném Bdgmtee apod. s wifinou, které nevyužiji a řvoucím nebo neslyšným rozhlasem. Samozřejmě, kdyby ten vagon byl narvaný pěknými holkami, to už je něco jiné...05.05.20 - 21:45
ETR 470.056Když už tu je diskuze o rychlovlacích, jaké že to jednotky měl koupit Regiojet, ale nokonec prý byly sešrotovány? Byly tuším, taky z Itálie. Asi jsme jiná nátura, možná to bude taky tou vyleštěnou fotkou, ale myslím, že u nás by se něco takového hýčkalo. Když si vezmeme, že oni sešrotovali něco, co je staré skoro, jak naše první Elfy, tak mi to z mého pohledu přijde trochu rozežranost.05.05.20 - 17:37