..: Komentáře :..


Komentáře uživatele "Cimrman nml.":

  1 ... 40 41 42 43 44 ... 54      Komentářů na stránku:   
FotkaZprávaDatum
654.012-4To morče není špatné, ale nějaký pořádný nákladní dřevák, nebo něco podobného, jestli tam vůbec něco takového jezdí, by nebylo?...ale jo, ono i totok tam do té přírody hezky sedne...20.06.20 - 0:19
1216.240-2 + 1216.238-6Divím se, že jim tam na plakátu nevisí ještě Jakeš. Tuším, že ho donedávna měli jako čestného občana.20.06.20 - 0:15
753.025-6Nevíte někdo, jaké tehdy bylo trasování toho Junáka?05.06.20 - 12:36
193.291-2Taková pěkná kalendářní...03.06.20 - 15:16
363.033-2Ten zelnáč je BDs, nebo BDsee? Nevím teda, jaký je v nich technický rozdíl, ale co jsem si jich pár pamatoval v původním nátěru,tak BDsee měly před najbrtem stejný nátěr, jako patráky, tj. šedomodrá a oranžové dveře, kdežto BDs klasický na snímku. Proč se ptám: na těchto výkonech jezdí BDsee, tak jestli byly BDsee i klasické zelobílé, nebo je na snímku BDs.03.06.20 - 15:13
383.010-6Bezpráví mě snad nikdy neomrzí...27.05.20 - 19:29
742.187-8To byl random zvolený flek, nebo pro ty simetrické domy? Tak, jako tak ač ještě běžná fotka, dobře pozadím kořeněná.27.05.20 - 19:27
230.108-3 + 230.051-5,,Běžná´´, ale zahřeje:)24.05.20 - 21:27
754.069-3Johny Jedenáct: tak se teda omlouvám, že si před spaním nečtu D122.05.20 - 22:00
754.069-3Pěkné, to je nějaká slovenská verze legiovlaku (ta souprava vedle)? Kdyby to někoho zajímalo, tak ten praporek návěstí ,,vozidlo obsazeno osobami´´, ale upřímně nevím, zda je stále uveden v současných předpisech, nebo je tam jen pro dekoraci.21.05.20 - 15:10