| Fotka | Zpráva | Datum |
| 654.012-4 | To morče není špatné, ale nějaký pořádný nákladní dřevák, nebo něco podobného, jestli tam vůbec něco takového jezdí, by nebylo?...ale jo, ono i totok tam do té přírody hezky sedne... | 20.06.20 - 0:19 |
| 1216.240-2 + 1216.238-6 | Divím se, že jim tam na plakátu nevisí ještě Jakeš. Tuším, že ho donedávna měli jako čestného občana. | 20.06.20 - 0:15 |
| 753.025-6 | Nevíte někdo, jaké tehdy bylo trasování toho Junáka? | 05.06.20 - 12:36 |
| 193.291-2 | Taková pěkná kalendářní... | 03.06.20 - 15:16 |
| 363.033-2 | Ten zelnáč je BDs, nebo BDsee? Nevím teda, jaký je v nich technický rozdíl, ale co jsem si jich pár pamatoval v původním nátěru,tak BDsee měly před najbrtem stejný nátěr, jako patráky, tj. šedomodrá a oranžové dveře, kdežto BDs klasický na snímku. Proč se ptám: na těchto výkonech jezdí BDsee, tak jestli byly BDsee i klasické zelobílé, nebo je na snímku BDs. | 03.06.20 - 15:13 |
| 383.010-6 | Bezpráví mě snad nikdy neomrzí... | 27.05.20 - 19:29 |
| 742.187-8 | To byl random zvolený flek, nebo pro ty simetrické domy? Tak, jako tak ač ještě běžná fotka, dobře pozadím kořeněná. | 27.05.20 - 19:27 |
| 230.108-3 + 230.051-5 | ,,Běžná´´, ale zahřeje:) | 24.05.20 - 21:27 |
| 754.069-3 | Johny Jedenáct: tak se teda omlouvám, že si před spaním nečtu D1 | 22.05.20 - 22:00 |
| 754.069-3 | Pěkné, to je nějaká slovenská verze legiovlaku (ta souprava vedle)? Kdyby to někoho zajímalo, tak ten praporek návěstí ,,vozidlo obsazeno osobami´´, ale upřímně nevím, zda je stále uveden v současných předpisech, nebo je tam jen pro dekoraci. | 21.05.20 - 15:10 |