..: Komentáře :..


Komentáře uživatele "Cimrman nml.":

  1 ... 34 35 36 37 38 ... 54      Komentářů na stránku:   
FotkaZprávaDatum
T 444.1532Libůvka, miluju tuto oblast, gor M.Morávku, a ještě když po mši švarné dívčiny rozdávají před kostelem, co je zrovna moc pěkně zachycen, buchty s čajem, no neříkejte, že byste tam nezajeli znovu..24.12.20 - 23:55
242.273Díky moc za tuhle fotku, kolem Křižanova jsou krásné zářezy,v kterých se dají chytit zajímavé soupravy. Tento lehce atypický pleháč k nim rozhodně patří. Jako cestující doporučuji taky dnes již zasanované a hezky vypadající, hlavně s mosty a vysokými žlaby ve skalách pro dešťovku zářezy mezi Křižanovem a Skleným n. O.20.12.20 - 14:41
809.281-9trochu se jim nepovedly ty celočervené dveře, jinač pěkný nátěr. Ale furt to nemá na našu původní 271, která teda už je prý neprovozní. Hlavně je fajn, že se jim chtělo do opravy, když to dost hnusně schytala na přejezdu nedávno.11.12.20 - 22:31
714.016-3Pěkná souprava na nádherném úseku...pro ty, co nevědí kam vyrazit, vřele doporučuji místní okolí. Škoda jen teda, že už ten spěšňák nejezdí tak pravidelně a s pořádnou soupravou, jako kdysi.10.12.20 - 20:48
810.052-1Jakub Hasák: :´´(ani mi to nepřipomínej..možná ještě víc mě bude trhat srdce 639, co má koženku..toďta má nízké plyšové, takové ty taky často používané potahy, takže taky dobré..jo, pod Bohumínem už jezdí dlouho..inak fotka libová..04.12.20 - 22:07
749.247-3tady jde krásně vidět, jak jej odlišný nátěr vozu opticky přetvoří..5*.04.12.20 - 21:57
362.165-3Náhodou ty grafity tomu dodávají akurátní zajímavosti..někde v polu by to byla nuda.a k tomu to béčko, slušný matroš..mám dojem, že zrovna tato nádhera dělala ještě nedávno společnost ještě větší nádheře, tedy slovenské strele v ČMŽO, jestli se nemýlím.04.12.20 - 21:51
705.913-2Mám takový pocit, že to je ten poslední telegrafní sloup na osoblažce..pěkný flek..04.12.20 - 21:43
184.501-5Ja ja , das ist wunderschön..30.11.20 - 11:27
T 458.1190No mě se třeba tento jednoduchý tvar domu i to dřevěné obložení líbí. Nemám naopak rád takové ty nízké baráky kýčovitě výklenkovité, co vydrží tak dvě generace.30.11.20 - 11:25