..: Photo Gallery - Photo details 809.281-9 :..
 

809.281-9


809.281-9Informace o fotografii:
 - Section: Zlonice zastávka - Zlonice
 - Datum: 30.3.2020
 - By: metys 
 - Zobrazeno: 2578x
 - Detailní EXIF informace »
 - Rating od autorů:   
 9
 - Rating od uživatelů:
 10

   
 
Abyste mohli hodnotit, musíte se přihlásit
 

  1 2      Zpráv na stránku:   
12.12.2020 (23:25)  
Martin Švancar: Pokud bude výsledkem této diskuze nějaká další úspěšně zeditovaná fotka, pak to celé mělo smysl ;)
A nemyslím si, že by cenzura chtěla něco dokazovat, spíše naopak věřím, že tvé fotky zcela nestranně zhodnotí a schválí nebo zamítne.
Pokud budou ke vkládání a schvalování fotek obě strany přistupovat pozitivně, profit to přinese všem.
12.12.2020 (22:40)  
PM: Já Ti tímto děkuji za to, co jsi napsal, protože tím dokazuješ nefunkčnost cenzury, i z Tvé strany. Dodnes si pamatuji, a Ty to ostatně v diskusi pod tou fotkou uvidíš, jak jsi mi vyčítal, že mám fotku 383.004 z Krippenu nakřivo, což pro tebe byl důvod k zamítnutí fotky. A tady to najednou, o rok a pár měsíců později, nevadí. Trochu zvláštní, nemyslíš? Ale vlastně bych ti za to měl být vděčný. Díky nejen tomuhle případu si na to dávám pozor, a na místech, kde publikuji, bys nenašel fotku, o které nejsem přesvědčen, že je rovně. Samozřejmě, můžu se mýlit, jsem jen člověk, ale pak stačí jen napsat, podpořit své tvrzení argumenty, a já fotku opravím. Ostatně, konstruktivní kritika je to, co nás posouvá dál.
Jinak, Metysi, prozradíš mi prosím důvod, proč mojí kritiku nebereš vážně, přestože je zcela oprávněná, slušně formulovaná, a konstruktivní?
Ale abych nebyl jen za rýpala, tak v průběhu večera pár fotek nahraji. Byť je mi jasné, že mi v tu chvíli bude cenzura dokazovat svoji funkčnost.
12.12.2020 (20:59)  
Bác a je to venku. Jak jsem uváděl někdy minule, je to o vyřizování si účtů a oblíbenosti autorů či komentujících.
Popravdě, když se na fotku koukám, mírná deformace tam bude. Vůbec mi ale nevadí, mám to často taky tak. Za mě pěkná fotka.
12.12.2020 (22:24)  


Samozřejmě. Já jsem psal, že to tam trochu je. Ale o tom to právě celý není. :D
12.12.2020 (20:58)  
To vám tu pánové moc komentujících nezůstane, protože dost jich nepřidalo ani jedinou fotku. Kdo ví jestli ví, jak vypadá cenzura. No faktem zůstává co napsal Jirka "zkušený autor jako metys by mohl drobnou chybku editace opravit a nečertit se tady proti všem"
12.12.2020 (20:26)  
Pavel Martoch:
Souhlasím s Tebou, rýpalové kteří ničím aktivně nepřispívají nemají moc co rýpat.
Naopak každý nový autor zaslouží podporu pokud o ni stojí.
A do třetice zkušený autor jako metys by mohl drobnou chybku editace opravit a nečertit se tady proti všem. Fotka jako celek se mi líbí, ale to už jsem zmínil ve svém úvodním komentáři ;)
12.12.2020 (22:21)  


Já jsem ti to dole potvrzoval. Nicméně by mě zajímalo proti komu "všem" se čertím. :D Strašně se mi líbí, jak tu musí někdo kvůli tomu tak lomcovat.

Navíc se k tomu teď dle očekávání přidala další legendární existence na kterou fakt nemá už vůbec smysl reagovat. To nemá chybu. :D

Jak píše Honzinus... To je tak když někomu člověk leží v žaludku. :)
12.12.2020 (19:55)  
Martin Švancar: Zase bych být Tebou trošku volil slova. To že projde cenzurou fotka s nějakou "vadou" neznamená, že cenzura nefunguje, hlavně Ty ani nemůžeš vědět, když jsi skoro rok žádnou fotku nenahrál. Nevidím jediný důvod, proč fotku s pěkným motorem na neokoukaném místě, s parádním "kostelem" a Řípem v pozadí zaříznout jen kvůli deformaci. Osobně bych pro takovou fotku i přes deformaci hlasoval kladně.
12.12.2020 (15:14)  
Švancar akorát kritizuje.
Když si člověk vezme fotky třeba z doby komunistů,tak to má kolikrát chyb,ale dnes jsou ty fotky vzácné.
Na téhle fotce bych ocenil,že jde třeba o nátěr,který téměř zanikl. Že to má maličkou chybičku ? No a co.
Za mně - fotka dobrá.
12.12.2020 (15:18)  


Když se člověk podívá do historie komentářů toho člověka tak je to vidět. Asi je to místo kde musí ventilovat.

K fotce, ... Snažil jsem se tam nějak zakomponovat Říp a Kostel Nanebevzetí Panny Marie ve Zlonicích. Bohužel v době focení se tam bouralo jak je vidět. Ta nehezká stavba v pravo je snad nějaká bývalá fabrika. Teoreticky se tomu šlo vyhnout, bohužel další fotky kde by to šlo oříznout už neměly moc dobrou kresbu. Bylo by to asi hezčí.
12.12.2020 (15:10)  
Geniální, jak reaguješ na konstruktivní kritiku tak, že s ní nebudeš ztrácet čas, a nazýváš názorem i srovnání linií na fotce, což je snad jediná věc, která se dá ve fotografii posoudit objektivně, a naopak subjektivní posouzení tam nemá co dělat.
12.12.2020 (15:13)  


Ne, mě nezajímá co píšeš TY.
12.12.2020 (14:58)  
Nemám k tomu asi co dodat. Dno. :D Děkujeme za další NÁZOR. Nemá smysl s Tebou ztrácet čas.
12.12.2020 (14:35)  
Metys: S trochou nadsázky se dá říct, že od doby co cenzura nefunguje a pustí ven i fotku s deformací do V, případně s totálně vyžraným stínem zcela bez kresby.
A proč by ti kdo měl psát kritiku výhradně do zpráv? Copak komentáře jsou určeny jen k pochlebování autorům, a konstruktivní kritika tam nemá co dělat? Gratuluji, logika právě spáchala sebevraždu. To si pak ty komentáře rovnou vypni, když o konstruktivní kritiku nestojíš. Jo, to vlastně neuděláš, protože to by ti lidi nemohli pochlebovat.
  1 2      Zpráv na stránku:   

Comments are users' expressions.
ŽelPage has no liability for their contents.

- Registered Photograph or Member of ŽelPage, - Gallery or ŽelPage Administrator

Add comment
Comments are only allowed for registered users.
Before you insert your comment, you have to log on or register.
Sign in
 
 
  
 
   Register

© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster - Frequently Asked Questions


Info
informacni okenko