Komentáře uživatele "Chary":
| Fotka | Zpráva | Datum |
|---|---|---|
| 354.1178 + 534.0441 | Rovněž jako si můžeme položit otázku, zda naopak autoři nepřeceňují šotohlediska a nekladou technické stránce alespoň přiměřenou váhu (fialové oblohy, neostré, přeexponované a podobné snímky) ;-) | 22.01.11 - 19:35 |
| 740.690-3 + 740.839-6 + 740.803-2 | Jak tě znám, tak jsi byl sbírat houby, sehl ses pro hříbek, aparát ti vypadl z brašny a zrovna spouští na kámen. Cvaklo to a když už to tam je, přece to nevyhodíš. | 21.01.11 - 11:46 |
| 354.1178 + 534.0441 | OT btv, pokud se musí fotka upravovat desetkrát, aby byla aspoň trochu koukatelná, tak to bohužel svědčí o kvalitách toho, kdo se s tím pachtí ;-) To si představ, že někteří autoři jsou natolik voprský, že to klidně vložej pěkný už napoprvý a vůbec se šikanovat nenechaj! Holomci! /OT | 20.01.11 - 14:07 |
| 943.010-9 + 843.005-0 | LokoLe, jak může řidící vůz něco táhnout? | 18.01.11 - 14:40 |
| 854.035-3 | LokoLe, v legendě se píše "Úsek: Zdětín u Chotětova - Kropáčova Vrutice", pokud klikneš na Zdětín, vybereš fotky z okolí, je tam fotka z toho úseku ale opačný směr a na ní je vidět, z čeho to je foceno. Ukaž že umíš triviálně hledat v galerii, tu fotku najdi a popiš, co na ní vidíš ;-) | 18.01.11 - 14:36 |
| T 478.1010 | Já když si nejsem jistej podáním stroje, tak zkouším, třeba jestli neexistuje víc fotek té mašiny zhruba z té doby. A pak vidím, že to maj přesycený všichni. http://www.zelpage.cz/fotogalerie.php?search=1010 | 17.01.11 - 12:23 |
| 750.258-6 | Skutečné téma tohoto dílu šturcu odhalilo pár lidí. Neuměle ztmavené čelo. Takle přece vypadala své doby 750.222 když měla celé čelo tmavě šedé. Chcete-li si pohrát s výpaly, musíte dát velký pozor, aby výsledek měl přirozený odstín podobný zbytku, a aby tam bylo nějaké přirozené stínování. Podivný odstín žluté na pruhu na čele je důsledek rovněž této nepovedené retuše. Pro srovnání - ta 750.222 měla skutečně jednu boudu tmavě šedou http://trainweb.cz/foto/lokomotiva-750-222-2-742-089-6-ceska-lipa-holy-vrch-struznice-17364 Kresba mi přijde uspokojivá, konec soupravy nevypadá na nějaké větší retuše, že je horizont z kopce... tak je z kopce. Nahrazovaná obloha? Kdybych nahrazoval, tak nějakou dramatickou a ne touhle vymetenou nudou, ne? Co by sneslo je ořez oblohy, právě že je vymetená, nemusí jí být tolik. | 17.01.11 - 6:21 |
| 754.061-0 | Bambe, to víš že půjde, ale na 754.7 a to si ještě počkáme... | 15.01.11 - 22:11 |
| 451.095-4 - 451.096-2 | Honzo, pokud chceš měnit s Luxianem 471 za 451 kvůli místu mezi sedačkami (ve čtyřce), změř si laskavě, kolik ho tam máš v 471. "Čtyřková kóje" u žáby je dlouhá 1530mm, z čehož je 450mm mezera mezi sedačkama. U hliníku je to 1740mm (tj. o 210mm víc!) a rozteč mezi sedačkami nemohu vyčíst. Takže vezmi pásmo, přeměř a informuj. Já jen, o kolik by sis asi polepšil ;-) :-D http://pantograf.wz.cz/ | 15.01.11 - 14:56 |
| 451.095-4 - 451.096-2 | Angličané měli své doby jisté přísloví "to see the red under the bed" - vidět komouše všude. Prostě kdo chce, tak vidí grafitti a nadává (plus takové ty oblíbené o lámání rukou, nechat je to olízat nebo aspoň umejt kartáčkem na zuby atp.) a vůbec mu nevadí, že to jsou ve skutečnosti...? | 14.01.11 - 19:49 |










