..: Komentáře :..


Komentáře uživatele "Chary":

  1 ... 286 287 288 289 290 ... 567      Komentářů na stránku:   
FotkaZprávaDatum
354.1178 + 534.0441Rovněž jako si můžeme položit otázku, zda naopak autoři nepřeceňují šotohlediska a nekladou technické stránce alespoň přiměřenou váhu (fialové oblohy, neostré, přeexponované a podobné snímky) ;-)22.01.11 - 19:35
740.690-3 + 740.839-6 + 740.803-2Jak tě znám, tak jsi byl sbírat houby, sehl ses pro hříbek, aparát ti vypadl z brašny a zrovna spouští na kámen. Cvaklo to a když už to tam je, přece to nevyhodíš.21.01.11 - 11:46
354.1178 + 534.0441OT

btv, pokud se musí fotka upravovat desetkrát, aby byla aspoň trochu koukatelná, tak to bohužel svědčí o kvalitách toho, kdo se s tím pachtí ;-)

To si představ, že někteří autoři jsou natolik voprský, že to klidně vložej pěkný už napoprvý a vůbec se šikanovat nenechaj! Holomci!

/OT
20.01.11 - 14:07
943.010-9 + 843.005-0LokoLe, jak může řidící vůz něco táhnout?18.01.11 - 14:40
854.035-3LokoLe, v legendě se píše "Úsek: Zdětín u Chotětova - Kropáčova Vrutice", pokud klikneš na Zdětín, vybereš fotky z okolí, je tam fotka z toho úseku ale opačný směr a na ní je vidět, z čeho to je foceno.

Ukaž že umíš triviálně hledat v galerii, tu fotku najdi a popiš, co na ní vidíš ;-)
18.01.11 - 14:36
T 478.1010Já když si nejsem jistej podáním stroje, tak zkouším, třeba jestli neexistuje víc fotek té mašiny zhruba z té doby. A pak vidím, že to maj přesycený všichni.

http://www.zelpage.cz/fotogalerie.php?search=1010
17.01.11 - 12:23
750.258-6Skutečné téma tohoto dílu šturcu odhalilo pár lidí. Neuměle ztmavené čelo. Takle přece vypadala své doby 750.222 když měla celé čelo tmavě šedé. Chcete-li si pohrát s výpaly, musíte dát velký pozor, aby výsledek měl přirozený odstín podobný zbytku, a aby tam bylo nějaké přirozené stínování.

Podivný odstín žluté na pruhu na čele je důsledek rovněž této nepovedené retuše.
Pro srovnání - ta 750.222 měla skutečně jednu boudu tmavě šedou http://trainweb.cz/foto/lokomotiva-750-222-2-742-089-6-ceska-lipa-holy-vrch-struznice-17364

Kresba mi přijde uspokojivá, konec soupravy nevypadá na nějaké větší retuše, že je horizont z kopce... tak je z kopce. Nahrazovaná obloha? Kdybych nahrazoval, tak nějakou dramatickou a ne touhle vymetenou nudou, ne? Co by sneslo je ořez oblohy, právě že je vymetená, nemusí jí být tolik.
17.01.11 - 6:21
754.061-0Bambe, to víš že půjde, ale na 754.7 a to si ještě počkáme...15.01.11 - 22:11
451.095-4 - 451.096-2Honzo, pokud chceš měnit s Luxianem 471 za 451 kvůli místu mezi sedačkami (ve čtyřce), změř si laskavě, kolik ho tam máš v 471. "Čtyřková kóje" u žáby je dlouhá 1530mm, z čehož je 450mm mezera mezi sedačkama. U hliníku je to 1740mm (tj. o 210mm víc!) a rozteč mezi sedačkami nemohu vyčíst. Takže vezmi pásmo, přeměř a informuj. Já jen, o kolik by sis asi polepšil ;-) :-D

http://pantograf.wz.cz/
15.01.11 - 14:56
451.095-4 - 451.096-2Angličané měli své doby jisté přísloví "to see the red under the bed" - vidět komouše všude. Prostě kdo chce, tak vidí grafitti a nadává (plus takové ty oblíbené o lámání rukou, nechat je to olízat nebo aspoň umejt kartáčkem na zuby atp.) a vůbec mu nevadí, že to jsou ve skutečnosti...?14.01.11 - 19:49