Komentáře uživatele "Chary":
| Fotka | Zpráva | Datum |
|---|---|---|
| 452.007-8 | a/nebo řádek s kopyrajtem, ano | 07.03.11 - 13:18 |
| 452.007-8 | OT pro játra z mého komentáře např. zde http://www.zelpage.cz/fotogalerie/elektricke-lokomotivy/122/122319.html Honzo (758), ono je něco jiného "komorní" galerie s pár desítkami uživatelů, do dvacítky hodnotících a řádově stovkami zobrazení, a třeba taková co já vím, no kupříkladu ŽP, s víc jak pěti sty pravidelně se přihlašujících, mnohdy kolem stovky i přes hodnotících a často v řádu tisíců zobrazení fotky. Honzo (JTB), o tvé nepříčetnosti není nejmenších pochyb už leta, neboj ;-) Anonymizace je takový pokus, hříčka, výhledově je to pravý opak toho, co skutečně chceme zavést, a inspiraci můžete hledat třeba zrovna na servru rejlpikčrz. Trošku to i souvisí s pár aférami tamtéž, nebo třeba fejsbukem atp. | 07.03.11 - 9:01 |
| 914.077-3 | Pro ty, kdo s námi hru na šturc hrají :-) Jak někteří správně odhadli, jedná se o "přechodový" filtr, zde dodělaný v editoru (nerovnoměrná linka) a hlavně ne zrovna nejšťastněji použitý, nepravidelný a o to víc vidítelný přechod ztmavení ve stromech není nejlepší možnou úpravou. O kompozici a výpaly vůbec nešlo ;-) | 07.03.11 - 8:51 |
| 753.709-5 + 753.708-7 | Zde se můžete bavit o anonymních fotkách. | 06.03.11 - 7:43 |
| 750.022-6 | Vážení čtenáři, nevidíte autora? To se je schválně. Zkoušíme takový pokus - jak budete hodnotit, když nevíte, čí to je. Takže dnešek není o tom hádat, kdo je autorem. Kdyby snad měl někdo neodbytnou potřebu to dělat, pořád ještě máme možnost to adminsky promazat, že. Sám autor může reagovat a komentovat, ale opět bude anonymní. Nuže, neřeště kdo, ale co a hlavně jak to vyfotil. Autor vyjde najevo za dva dny. Kdybyste přeci jen měli neodbytnou potřebu řešit věci kolem tohoto miniprojektíčku a ne fotku jako takovou, pak se obraťte vzkazem na mne, ano? Nebo můžete zcela výjimečně použít k diskusi o tomto mou fotku http://www.zelpage.cz/fotogalerie/motorove-lokomotivy/7537/7537169.html Diskuse o anonymizaci nepatří pod čerstvé anonymní fotky, ano? Opakuju, že primárně má jít o debatu o fotce jako takové bez ovlivnění tím, "kdo to nafotil". Věřím, že se nenajde žádné játro, které by to nepochopilo. A ti zainteresovaní, nekrmte trolly! | 06.03.11 - 7:29 |
| 122.036-7 | Vážení čtenáři, nevidíte autora? To se je schválně. Zkoušíme takový pokus - jak budete hodnotit, když nevíte, čí to je. Takže dnešek není o tom hádat, kdo je autorem. Kdyby snad měl někdo neodbytnou potřebu to dělat, pořád ještě máme možnost to adminsky promazat, že. Sám autor může reagovat a komentovat, ale opět bude anonymní. Nuže, neřeště kdo, ale co a hlavně jak to vyfotil. Autor vyjde najevo za dva dny. Kdybyste přeci jen měli neodbytnou potřebu řešit věci kolem tohoto miniprojektíčku a ne fotku jako takovou, pak se obraťte vzkazem na mne, ano? Nebo můžete zcela výjimečně použít k diskusi o tomto mou fotku http://www.zelpage.cz/fotogalerie/motorove-lokomotivy/7537/7537169.html Diskuse o anonymizaci nepatří pod čerstvé anonymní fotky, ano? Opakuju, že primárně má jít o debatu o fotce jako takové bez ovlivnění tím, "kdo to nafotil". Věřím, že se nenajde žádné játro, které by to nepochopilo. A ti zainteresovaní, nekrmte trolly! | 06.03.11 - 7:21 |
| 810.600-7 | 749.264 skutečně z dálky jako barča vypadá http://www.zelpage.cz/fotogalerie.php?search=%22749+264%22 | 05.03.11 - 21:58 |
| 151.027-0 | On taky ten banán podstatně starší je a ani Pepa to nemá dvakrát nejpřesněji. Lokomotiva E 499.2027 byla vyrobena v ČSSR roku 1978, v roce 1988 přečíslena na 150.027 a v roce 1992 se započalo s úpravami (rekonstrukcemi) řady 150 na řadu 151, konkrétně na prototypu 150.020. Sériové rekonstrukce započaly roku 1994, už v ČR. Takže tahle mašina prožila ČSFR jako 150.027 a jako 151 byla "vyrobena" rovněž v době, kdy bratři Slováci byli už cizinci ;-) Přesné datum rekonstrukce (TBZ) stroje 151.027 mi ovšem není známo. | 05.03.11 - 20:35 |
| M 62.001 | OT admin> S verdiktem se zpravidla moc věcí dělat nedá, i když jsou výjimky. Ale s fotkou se dá dělat ledasco, jen se do posledního písmene aplikuje okřídlené úsloví o holém neštěstí ;-) | 03.03.11 - 18:38 |
| M 62.001 | admin> Nojo, když má někdo neodbytnou potřebu hned fotky mazat a nesnaží se třeba ani zeptat, jestli by se s tim nedalo něco dělat, pak je každá snaha marná a zbytečná... | 02.03.11 - 22:32 |










