..: Komentáře :..


Komentáře uživatele "Chary":

  1 ... 281 282 283 284 285 ... 567      Komentářů na stránku:   
FotkaZprávaDatum
452.007-8a/nebo řádek s kopyrajtem, ano07.03.11 - 13:18
452.007-8OT pro játra z mého komentáře např. zde http://www.zelpage.cz/fotogalerie/elektricke-lokomotivy/122/122319.html

Honzo (758), ono je něco jiného "komorní" galerie s pár desítkami uživatelů, do dvacítky hodnotících a řádově stovkami zobrazení, a třeba taková co já vím, no kupříkladu ŽP, s víc jak pěti sty pravidelně se přihlašujících, mnohdy kolem stovky i přes hodnotících a často v řádu tisíců zobrazení fotky.

Honzo (JTB), o tvé nepříčetnosti není nejmenších pochyb už leta, neboj ;-)
Anonymizace je takový pokus, hříčka, výhledově je to pravý opak toho, co skutečně chceme zavést, a inspiraci můžete hledat třeba zrovna na servru rejlpikčrz. Trošku to i souvisí s pár aférami tamtéž, nebo třeba fejsbukem atp.
07.03.11 - 9:01
914.077-3Pro ty, kdo s námi hru na šturc hrají :-)

Jak někteří správně odhadli, jedná se o "přechodový" filtr, zde dodělaný v editoru (nerovnoměrná linka) a hlavně ne zrovna nejšťastněji použitý, nepravidelný a o to víc vidítelný přechod ztmavení ve stromech není nejlepší možnou úpravou.

O kompozici a výpaly vůbec nešlo ;-)
07.03.11 - 8:51
753.709-5 + 753.708-7Zde se můžete bavit o anonymních fotkách.06.03.11 - 7:43
750.022-6Vážení čtenáři, nevidíte autora? To se je schválně. Zkoušíme takový pokus - jak budete hodnotit, když nevíte, čí to je. Takže dnešek není o tom hádat, kdo je autorem. Kdyby snad měl někdo neodbytnou potřebu to dělat, pořád ještě máme možnost to adminsky promazat, že.

Sám autor může reagovat a komentovat, ale opět bude anonymní.

Nuže, neřeště kdo, ale co a hlavně jak to vyfotil. Autor vyjde najevo za dva dny. Kdybyste přeci jen měli neodbytnou potřebu řešit věci kolem tohoto miniprojektíčku a ne fotku jako takovou, pak se obraťte vzkazem na mne, ano? Nebo můžete zcela výjimečně použít k diskusi o tomto mou fotku http://www.zelpage.cz/fotogalerie/motorove-lokomotivy/7537/7537169.html

Diskuse o anonymizaci nepatří pod čerstvé anonymní fotky, ano? Opakuju, že primárně má jít o debatu o fotce jako takové bez ovlivnění tím, "kdo to nafotil". Věřím, že se nenajde žádné játro, které by to nepochopilo. A ti zainteresovaní, nekrmte trolly!
06.03.11 - 7:29
122.036-7Vážení čtenáři, nevidíte autora? To se je schválně. Zkoušíme takový pokus - jak budete hodnotit, když nevíte, čí to je. Takže dnešek není o tom hádat, kdo je autorem. Kdyby snad měl někdo neodbytnou potřebu to dělat, pořád ještě máme možnost to adminsky promazat, že.

Sám autor může reagovat a komentovat, ale opět bude anonymní.

Nuže, neřeště kdo, ale co a hlavně jak to vyfotil. Autor vyjde najevo za dva dny. Kdybyste přeci jen měli neodbytnou potřebu řešit věci kolem tohoto miniprojektíčku a ne fotku jako takovou, pak se obraťte vzkazem na mne, ano? Nebo můžete zcela výjimečně použít k diskusi o tomto mou fotku http://www.zelpage.cz/fotogalerie/motorove-lokomotivy/7537/7537169.html

Diskuse o anonymizaci nepatří pod čerstvé anonymní fotky, ano? Opakuju, že primárně má jít o debatu o fotce jako takové bez ovlivnění tím, "kdo to nafotil". Věřím, že se nenajde žádné játro, které by to nepochopilo. A ti zainteresovaní, nekrmte trolly!
06.03.11 - 7:21
810.600-7749.264 skutečně z dálky jako barča vypadá http://www.zelpage.cz/fotogalerie.php?search=%22749+264%2205.03.11 - 21:58
151.027-0On taky ten banán podstatně starší je a ani Pepa to nemá dvakrát nejpřesněji.

Lokomotiva E 499.2027 byla vyrobena v ČSSR roku 1978, v roce 1988 přečíslena na 150.027 a v roce 1992 se započalo s úpravami (rekonstrukcemi) řady 150 na řadu 151, konkrétně na prototypu 150.020. Sériové rekonstrukce započaly roku 1994, už v ČR. Takže tahle mašina prožila ČSFR jako 150.027 a jako 151 byla "vyrobena" rovněž v době, kdy bratři Slováci byli už cizinci ;-)
Přesné datum rekonstrukce (TBZ) stroje 151.027 mi ovšem není známo.
05.03.11 - 20:35
M 62.001OT admin>
S verdiktem se zpravidla moc věcí dělat nedá, i když jsou výjimky. Ale s fotkou se dá dělat ledasco, jen se do posledního písmene aplikuje okřídlené úsloví o holém neštěstí ;-)
03.03.11 - 18:38
M 62.001admin>
Nojo, když má někdo neodbytnou potřebu hned fotky mazat a nesnaží se třeba ani zeptat, jestli by se s tim nedalo něco dělat, pak je každá snaha marná a zbytečná...
02.03.11 - 22:32