Komentáře uživatele "Chary":
| Fotka | Zpráva | Datum |
|---|---|---|
| 810.640-3 | Honzo, ač to ze zdejších komentářů vypadá přesně naopak, pravdou je, že žádný učený z nebe nespadl, a tato fotka byla vložena jako skutečný pokus. Po slunečném víkendu se urodilo a jak tak koukám, na stole přistálo pěkných pár šturců :-( Nemůžeme jim to však mít za zlé, dokud se mu neřekne, že tudy ne, tak prostě nebude vědět, proč to dělá blbě. *Platí pro skutečné fotky, remcat v komentářích velemoudra jde prakticky každému. | 24.04.11 - 21:58 |
| 380.014-1 | OT Zlámalíku, Česká Třebová je Dálný Východ? A co je pak Ostráva? Mongolská provincie? /OT | 22.04.11 - 12:43 |
| 151.016-3 | Martine Klecáne, to je zajímavý, naprostá většina lidí, pokud má problém s barvami, tak se mi zpravidla svěřila, že to prostě nevidí, a když se jim řekne "fialová" tak už často věcí, jak na to. Aby někdo problém viděl, ale neuměl ho narovnat, zrovna v barvách, to je dosti zřídkavé :-) | 21.04.11 - 21:18 |
| 380.012-5 + 380.014-1 | Nevím, jak dlouho jsi tam Mirdo23 nebyl, ale ty doubky a borovičky vypadaj aspoň tak na deset let... Šimone Musile, jako by ta "tráva" byla vyšší než mašiny, to myslíš ty čtyř- až pětimetrový stromy? http://www.zelpage.cz/fotogalerie/big/db244.jpg http://www.zelpage.cz/fotogalerie/big/380002.jpg http://www.zelpage.cz/fotogalerie/big/sj001.jpg | 21.04.11 - 17:30 |
| T 47.018 | Olda_K: flašku nevidím, kde jaká je? O rybině (rybím oku, soudkové deformaci do extrému) se očvidně nebavíme, což je škoda, protože ta tam zrovna je ;-) | 20.04.11 - 11:50 |
| 749.146-7 + 749.252-3 | Téměř, 9252 dovezla jinou zdechlinu 9107 do Prahy a teď se nechává odvézt zpět do své domoviny. | 19.04.11 - 10:50 |
| 130.052-4 | Martine Kepperte, chtít po lidech, aby ten počítač, u kterého sedí, uměli řádně používat a dokázali, že právem náleží do "sapiens", skutečně je to míněno vážně? | 19.04.11 - 10:30 |
| 123.022-6 | Matouši, byl jsi někdy třeba mezi Pardubicema a Lysou, a pak kolem Litoměřic? Tuhle oblast bych si nudnou rovinou nazývati netroufal... ;-) | 08.04.11 - 12:19 |
| T 47.021 | Podle dosavadních fotek v galerii se zdá, že tento stroj na JHMD jezdí běžně, až by se skoro chtělo říct, že jim patří. Pokud tato odpověď není dostatečná, pak je zřejmě špatně formulovaná otázka. | 06.04.11 - 21:44 |
| 750.704-9 | OT btv, učíme se všichni a stále, až teda na těch pár, co napadali z nebe ;-) /OT | 05.04.11 - 10:49 |










