..: Komentáře :..


Komentáře uživatele "Chary":

  1 ... 277 278 279 280 281 ... 567      Komentářů na stránku:   
FotkaZprávaDatum
810.640-3Honzo, ač to ze zdejších komentářů vypadá přesně naopak, pravdou je, že žádný učený z nebe nespadl, a tato fotka byla vložena jako skutečný pokus. Po slunečném víkendu se urodilo a jak tak koukám, na stole přistálo pěkných pár šturců :-(

Nemůžeme jim to však mít za zlé, dokud se mu neřekne, že tudy ne, tak prostě nebude vědět, proč to dělá blbě.

*Platí pro skutečné fotky, remcat v komentářích velemoudra jde prakticky každému.
24.04.11 - 21:58
380.014-1OT
Zlámalíku, Česká Třebová je Dálný Východ? A co je pak Ostráva? Mongolská provincie?
/OT
22.04.11 - 12:43
151.016-3Martine Klecáne, to je zajímavý, naprostá většina lidí, pokud má problém s barvami, tak se mi zpravidla svěřila, že to prostě nevidí, a když se jim řekne "fialová" tak už často věcí, jak na to. Aby někdo problém viděl, ale neuměl ho narovnat, zrovna v barvách, to je dosti zřídkavé :-)21.04.11 - 21:18
380.012-5 + 380.014-1Nevím, jak dlouho jsi tam Mirdo23 nebyl, ale ty doubky a borovičky vypadaj aspoň tak na deset let...

Šimone Musile, jako by ta "tráva" byla vyšší než mašiny, to myslíš ty čtyř- až pětimetrový stromy?

http://www.zelpage.cz/fotogalerie/big/db244.jpg
http://www.zelpage.cz/fotogalerie/big/380002.jpg
http://www.zelpage.cz/fotogalerie/big/sj001.jpg
21.04.11 - 17:30
T 47.018Olda_K: flašku nevidím, kde jaká je?

O rybině (rybím oku, soudkové deformaci do extrému) se očvidně nebavíme, což je škoda, protože ta tam zrovna je ;-)
20.04.11 - 11:50
749.146-7 + 749.252-3Téměř, 9252 dovezla jinou zdechlinu 9107 do Prahy a teď se nechává odvézt zpět do své domoviny.19.04.11 - 10:50
130.052-4Martine Kepperte, chtít po lidech, aby ten počítač, u kterého sedí, uměli řádně používat a dokázali, že právem náleží do "sapiens", skutečně je to míněno vážně?19.04.11 - 10:30
123.022-6Matouši, byl jsi někdy třeba mezi Pardubicema a Lysou, a pak kolem Litoměřic? Tuhle oblast bych si nudnou rovinou nazývati netroufal... ;-)08.04.11 - 12:19
T 47.021Podle dosavadních fotek v galerii se zdá, že tento stroj na JHMD jezdí běžně, až by se skoro chtělo říct, že jim patří.

Pokud tato odpověď není dostatečná, pak je zřejmě špatně formulovaná otázka.
06.04.11 - 21:44
750.704-9OT
btv, učíme se všichni a stále, až teda na těch pár, co napadali z nebe ;-)
/OT
05.04.11 - 10:49