Komentáře uživatele "Chary":
| Fotka | Zpráva | Datum |
|---|---|---|
| 350.004-8 | Že by se na celý projekt měření pronajímaly různé lokomotivy podle rychlostí v v úsecích? Podle rychlostního cimbuří by to na některých tratích vydalo i na čtyři pět různých kousků. Hlavně že těch s rychlostmi nad 100 a schválením pro danou trať máme k dispozici dostatek. | 15.05.11 - 0:15 |
| 350.004-8 | Tak a teď ještě dýzla co to vytáhne na 160. Velkej hektor má Vmax 80, čili dva hektory? | 14.05.11 - 19:34 |
| 350.004-8 | Nechť mne doplní někdo znalejší, ale mělo by to být kvůli "mezeře mezi měřícím sběračem na měřícím voze a sběračem lokomotivy, který rozechvěje trolej" | 14.05.11 - 19:15 |
| M 262.1117 | M 262.1183 proč to fotíte když jse vám to nelíbí???? Ráčej laskavě prominout, v mojem věku mi už oči tolik neslouží, kde přesně autor fotky píše, že se mu to nelíbí? | 12.05.11 - 21:34 |
| 380.007-5 | V dobách, kdy jezdily 12 vozový rychlíky, neměl každej před barákem auto, vlak byl "jediná rozumná alternativa" a nebylo pro něj skoro levnější do toho Brna jet po D1 když ne už svým vozem, tak aspoň busem, než vlakem. ad design - jasně že to je pro trošku jiný trh, ale tady teda Alstom ukázal, jaký krásně ladný křivky pro potěchu oka umí nakreslit http://www.zelpage.cz/news_n/alstom-6axle-china.jpg | 12.05.11 - 14:46 |
| Ústí nad Orlicí | TTtraine, to je ale solidní blábol. Na to jsi přišel sám nebo tě k tomu navedli? Přesně proto, že to nesplňuje ty zdejší nároky, to není přijato a zařazeno do databáze, že? A jestli myslíš hodnocení ratingem, tak já vidím smrtelníkům skryté 23x4* a 22x5*. To je podle mne celkem solidní úspěch. Holt není to čistá pět, aby to mělo rating deset, že... | 11.05.11 - 21:19 |
| 363.503-4 + 363.502-6 | ythomas_ct, díky za doplnění ohledně tlumičů OT cena za kus je 60 milionů korun mi přijde jako pěkný výraz v rodném jazyce ;-) /OT | 10.05.11 - 20:50 |
| 363.503-4 + 363.502-6 | Šedesát mega? 8-o Může někdo vysvětlit, proč se dosazovaly tlumiče vrtivých pohybů, když zůstala zachována nejvyšší rychlost? Tuším že u ř. 150.2 to byla jedna z podmínek pro provoz na 140km/h, ne? OT ythomas_ct> 60e6, to je takovej paskvil, že? Aby to vypadalo nóbl maticky a přitom to bylo rádobyčitelný pro laiky. Nevidím důvod proč to nenapsat 6e7, když to e má vlastně mazat nuly (značit řády) :D /OT | 10.05.11 - 13:43 |
| 971.069-0 + 471.070-3 | Pepo, případ jen ešusů, a co máme na fotce? Normální jednotky se nekombinují, co jsou to normální jednotky? | 09.05.11 - 22:34 |
| 971.069-0 + 471.070-3 | Miloši, jel jsi v tom někdy nějakou delší trasu? Já v tom jezdil pět let přískoky Pečky-Kolín a pět let hodinovku Pečky-Praha. Pohodlné, když jde dobře klima, tak je v tom příjemné klima (závislé na lemplovatosti průvodčího) a po té hodině jsem nebyl nijak dramaticky rozlámaný. Když to srovnám s chlupatým Apee nebo třeba Beer, nevidím nijak větších rozdílů, dokonce bych subjektivně řekl, že vzduchovým odpružením to má daleko klidnější chod na zhlavích, i když probouzecí Úvaly to taky nedá. Jenomže to snad ani MagLev. | 09.05.11 - 22:33 |










