..: Komentáře :..


Komentáře uživatele "Chary":

  1 ... 274 275 276 277 278 ... 567      Komentářů na stránku:   
FotkaZprávaDatum
350.004-8Že by se na celý projekt měření pronajímaly různé lokomotivy podle rychlostí v v úsecích? Podle rychlostního cimbuří by to na některých tratích vydalo i na čtyři pět různých kousků. Hlavně že těch s rychlostmi nad 100 a schválením pro danou trať máme k dispozici dostatek.15.05.11 - 0:15
350.004-8Tak a teď ještě dýzla co to vytáhne na 160. Velkej hektor má Vmax 80, čili dva hektory?14.05.11 - 19:34
350.004-8Nechť mne doplní někdo znalejší, ale mělo by to být kvůli "mezeře mezi měřícím sběračem na měřícím voze a sběračem lokomotivy, který rozechvěje trolej"14.05.11 - 19:15
M 262.1117M 262.1183 proč to fotíte když jse vám to nelíbí????
Ráčej laskavě prominout, v mojem věku mi už oči tolik neslouží, kde přesně autor fotky píše, že se mu to nelíbí?
12.05.11 - 21:34
380.007-5V dobách, kdy jezdily 12 vozový rychlíky, neměl každej před barákem auto, vlak byl "jediná rozumná alternativa" a nebylo pro něj skoro levnější do toho Brna jet po D1 když ne už svým vozem, tak aspoň busem, než vlakem.

ad design - jasně že to je pro trošku jiný trh, ale tady teda Alstom ukázal, jaký krásně ladný křivky pro potěchu oka umí nakreslit http://www.zelpage.cz/news_n/alstom-6axle-china.jpg
12.05.11 - 14:46
Ústí nad OrlicíTTtraine, to je ale solidní blábol. Na to jsi přišel sám nebo tě k tomu navedli?

Přesně proto, že to nesplňuje ty zdejší nároky, to není přijato a zařazeno do databáze, že?

A jestli myslíš hodnocení ratingem, tak já vidím smrtelníkům skryté 23x4* a 22x5*. To je podle mne celkem solidní úspěch. Holt není to čistá pět, aby to mělo rating deset, že...
11.05.11 - 21:19
363.503-4 + 363.502-6ythomas_ct, díky za doplnění ohledně tlumičů

OT
cena za kus je 60 milionů korun mi přijde jako pěkný výraz v rodném jazyce ;-)
/OT
10.05.11 - 20:50
363.503-4 + 363.502-6Šedesát mega? 8-o

Může někdo vysvětlit, proč se dosazovaly tlumiče vrtivých pohybů, když zůstala zachována nejvyšší rychlost? Tuším že u ř. 150.2 to byla jedna z podmínek pro provoz na 140km/h, ne?


OT
ythomas_ct> 60e6, to je takovej paskvil, že? Aby to vypadalo nóbl maticky a přitom to bylo rádobyčitelný pro laiky. Nevidím důvod proč to nenapsat 6e7, když to e má vlastně mazat nuly (značit řády) :D
/OT
10.05.11 - 13:43
971.069-0 + 471.070-3Pepo, případ jen ešusů, a co máme na fotce? Normální jednotky se nekombinují, co jsou to normální jednotky?09.05.11 - 22:34
971.069-0 + 471.070-3Miloši, jel jsi v tom někdy nějakou delší trasu? Já v tom jezdil pět let přískoky Pečky-Kolín a pět let hodinovku Pečky-Praha. Pohodlné, když jde dobře klima, tak je v tom příjemné klima (závislé na lemplovatosti průvodčího) a po té hodině jsem nebyl nijak dramaticky rozlámaný. Když to srovnám s chlupatým Apee nebo třeba Beer, nevidím nijak větších rozdílů, dokonce bych subjektivně řekl, že vzduchovým odpružením to má daleko klidnější chod na zhlavích, i když probouzecí Úvaly to taky nedá. Jenomže to snad ani MagLev.09.05.11 - 22:33