..: Komentáře :..


Komentáře uživatele "Chary":

  1 ... 271 272 273 274 275 ... 567      Komentářů na stránku:   
FotkaZprávaDatum
ER2R-7046admin>
Šak nebojte, až to autor uvidí. Třeba si řekne a vememe to šmahem...
07.06.11 - 21:25
ER2R-7046Davsone, ten tvůj OT, co vidíš vepředu, SA-3 nebo nárazníky, hák a kupli? A pokud byl pro potřeby zkoušek takový problém namontovat nárazníky a hák, asi určitě tam nechávali i "sovětské" hrábě, že?07.06.11 - 19:54
ER2R-7046OT
když vidím ty hrábě z Ruska na ČS200 na DRově odkazu, tak mě napadá snad jen "Yo dawg..." :-)
07.06.11 - 15:25
ER2R-7046ER2R, 1979, 130km/h
560, 1966 (1971), 110km/h

118% != o třetinu víc
06.06.11 - 21:03
749.264-8Tomáši Krausi,
měl jsem za to, že klasické vozy tam nemají vůbec přechodnost - resp. Béčko ani podobný vůz jsem tam nikdy neviděl, staré hydry tam jezdily vždy bez Btn, tj. kromě motorákových přívěšáků jsem tam viděl jen patra (teď mě ale napadá že asi nebudou kratší než Béčka).

Nechť mě laskavě někdo znalejší opraví, ale já vždy měl za to, že přechodnost je daná především nápravovým tlakem, laicky řečeno, kolik ty koleje unesou, a zrovna patro (Bmto) bych řekl, že je z osobních vozů tak nějak nejtěžší, ne? Takže jestli někam může patro, který má mj. i nejméně příznivý profil, tak pak tam může všechno. Nemluvě o tom, že i plně narvaný Bmto bude o chlup lehčí než ta bardota, co to tam táhne.

Nebo to je jinak?
06.06.11 - 20:53
T 47.019Jak bys ty nazval ten odstín na lokomotivě?05.06.11 - 14:52
163OT
Katastrofální filmy, katastrofické znalosti významů slov...
04.06.11 - 10:49
740.770-3Ale vošumtěla za ty čtyři roky http://www.zelpage.cz/fotogalerie/motorove-lokomotivy/740/740160.html i když určitě by stačilo jen ji umejt...03.06.11 - 22:50
Když écéčko nemůže...Odhadem 690 tun na 163 je přetěžování? :-)03.06.11 - 16:46
854.034-6 + 854.001-5A kdopak ví, proč jsou motorama k sobě?02.06.11 - 18:33