..: Komentáře :..


Komentáře uživatele "Chary":

  1 ... 260 261 262 263 264 ... 567      Komentářů na stránku:   
FotkaZprávaDatum
363.xxxNevím jaké bylo přesně zadání obou projektů, ale pokud jen trošku podobné, tak dle nějakých trendů a principů bych skoro řekl, že pravděpodobnost náhody byla skutečně velmi vysoká.18.08.11 - 22:59
753.229-4 + 753.187-4DJTiësto, a nechat růst ty stromy z hrany čela jo? No, tak přesně to jsem ale nechtěl ;-)
Lehy, vidíš blbě, v daném úhlu prostě neodráží oblohu, to je vše.
16.08.11 - 22:51
380.005-9 + 1216.235-2Pod fotkou zázraku a taura, tj. elektrických lokomotiv, říkat, že nejhezčí je brejlovec. No. Co takle najbrt? Jakto že ta fotka je skoro čtyři hodiny venku, patnáct komentářů, a ještě se tu neprobírá najbrt? %-)15.08.11 - 11:48
750.022-6Pokud správně rozumím flexaretistovo komentáři, zmiňuje mj. ořez na větší svislou nudli. Čímž by šotouš v poli nemohl mít vliv...15.08.11 - 11:33
753.758-2 + 753.759-0Písek z Libuně
http://www.zelpage.cz/fotogalerie/motorove-lokomotivy/742/742044.html
http://www.zelpage.cz/fotogalerie/motorove-lokomotivy/751/751192.html
http://www.zelpage.cz/fotogalerie/motorove-lokomotivy/753/753252.html
http://www.zelpage.cz/fotogalerie/motorove-lokomotivy/742/742519.html
http://www.zelpage.cz/fotogalerie/motorove-lokomotivy/753/753304.html
a nespočet dalších, stačí projít traťě 041, 070, 072 nebo 081.
14.08.11 - 11:31
350.011-3Aha, ok, já už myslel, že vám to díky ETCS zvedli na prapůvodních 180, nebo na kolik byly ES499.0 původně navrhovány.

Bender, čistě pro formálnost, R=160 bych pochopil tak jako elektrický odpor, pro rychlost se používá v, zde nejspíš vmax přičemž max by bylo v dolním indexu, který sem nedostanem.
13.08.11 - 18:54
350.011-3Od kdy to platí a na jaké tratě se to vztahuje? Zdá se mi, že jsou v galerii třeba fotky z letošního jara s jinými stroji na "elitních"výkonech jako třeba EC 275, kde je celá souprava na 160
http://www.zelpage.cz/fotogalerie/elektricke-lokomotivy/350/350993.html
http://www.zelpage.cz/razeni/11/vlaky/cd-275
13.08.11 - 18:29
350.011-3Můžu se zeptat, co to je "plná rychlost" ve spojení s řadou 350, aby to uměly jen 4 stroje?13.08.11 - 18:18
80-73.028-1Nojo, nedá.

www.cd.cz 15.8. Praha - San Candido

Praha hl.n. 5:10 Ex 350 Karel Čapek
Schwandorf 8:53 9:08 ALX 84109
München Hbf 11:15 11:31 EC 87 DB-ÖBB EuroCity
Fortezza/Franzensfeste 14:44 15:50 RR 23835
San Candido/Innichen 17:10
13.08.11 - 12:28
230.042-4Dale Coopere, při vší úctě k autorovi a nic proti němu, každý máme svůj editační styl a pokud je fotka cajk, tak cajk, ale, nepřijde jim, že na Robertovo fotkách fouká silný vítr nějak moc často? ;-) ;-)

http://www.zelpage.cz/fotogalerie/big/362866.jpg
http://www.zelpage.cz/fotogalerie/big/755049.jpg
http://www.zelpage.cz/fotogalerie/big/db347.jpg
http://www.zelpage.cz/fotogalerie/big/242789.jpg (tohle je tak napůl)
http://www.zelpage.cz/fotogalerie/big/122329.jpg (3/4)
http://www.zelpage.cz/fotogalerie/big/123159.jpg (1/3)
12.08.11 - 22:03