Komentáře uživatele "Chary":
| Fotka | Zpráva | Datum |
|---|---|---|
| 363.xxx | Nevím jaké bylo přesně zadání obou projektů, ale pokud jen trošku podobné, tak dle nějakých trendů a principů bych skoro řekl, že pravděpodobnost náhody byla skutečně velmi vysoká. | 18.08.11 - 22:59 |
| 753.229-4 + 753.187-4 | DJTiësto, a nechat růst ty stromy z hrany čela jo? No, tak přesně to jsem ale nechtěl ;-) Lehy, vidíš blbě, v daném úhlu prostě neodráží oblohu, to je vše. | 16.08.11 - 22:51 |
| 380.005-9 + 1216.235-2 | Pod fotkou zázraku a taura, tj. elektrických lokomotiv, říkat, že nejhezčí je brejlovec. No. Co takle najbrt? Jakto že ta fotka je skoro čtyři hodiny venku, patnáct komentářů, a ještě se tu neprobírá najbrt? %-) | 15.08.11 - 11:48 |
| 750.022-6 | Pokud správně rozumím flexaretistovo komentáři, zmiňuje mj. ořez na větší svislou nudli. Čímž by šotouš v poli nemohl mít vliv... | 15.08.11 - 11:33 |
| 753.758-2 + 753.759-0 | Písek z Libuně http://www.zelpage.cz/fotogalerie/motorove-lokomotivy/742/742044.html http://www.zelpage.cz/fotogalerie/motorove-lokomotivy/751/751192.html http://www.zelpage.cz/fotogalerie/motorove-lokomotivy/753/753252.html http://www.zelpage.cz/fotogalerie/motorove-lokomotivy/742/742519.html http://www.zelpage.cz/fotogalerie/motorove-lokomotivy/753/753304.html a nespočet dalších, stačí projít traťě 041, 070, 072 nebo 081. | 14.08.11 - 11:31 |
| 350.011-3 | Aha, ok, já už myslel, že vám to díky ETCS zvedli na prapůvodních 180, nebo na kolik byly ES499.0 původně navrhovány. Bender, čistě pro formálnost, R=160 bych pochopil tak jako elektrický odpor, pro rychlost se používá v, zde nejspíš vmax přičemž max by bylo v dolním indexu, který sem nedostanem. | 13.08.11 - 18:54 |
| 350.011-3 | Od kdy to platí a na jaké tratě se to vztahuje? Zdá se mi, že jsou v galerii třeba fotky z letošního jara s jinými stroji na "elitních"výkonech jako třeba EC 275, kde je celá souprava na 160 http://www.zelpage.cz/fotogalerie/elektricke-lokomotivy/350/350993.html http://www.zelpage.cz/razeni/11/vlaky/cd-275 | 13.08.11 - 18:29 |
| 350.011-3 | Můžu se zeptat, co to je "plná rychlost" ve spojení s řadou 350, aby to uměly jen 4 stroje? | 13.08.11 - 18:18 |
| 80-73.028-1 | Nojo, nedá. www.cd.cz 15.8. Praha - San Candido Praha hl.n. 5:10 Ex 350 Karel Čapek Schwandorf 8:53 9:08 ALX 84109 München Hbf 11:15 11:31 EC 87 DB-ÖBB EuroCity Fortezza/Franzensfeste 14:44 15:50 RR 23835 San Candido/Innichen 17:10 | 13.08.11 - 12:28 |
| 230.042-4 | Dale Coopere, při vší úctě k autorovi a nic proti němu, každý máme svůj editační styl a pokud je fotka cajk, tak cajk, ale, nepřijde jim, že na Robertovo fotkách fouká silný vítr nějak moc často? ;-) ;-) http://www.zelpage.cz/fotogalerie/big/362866.jpg http://www.zelpage.cz/fotogalerie/big/755049.jpg http://www.zelpage.cz/fotogalerie/big/db347.jpg http://www.zelpage.cz/fotogalerie/big/242789.jpg (tohle je tak napůl) http://www.zelpage.cz/fotogalerie/big/122329.jpg (3/4) http://www.zelpage.cz/fotogalerie/big/123159.jpg (1/3) | 12.08.11 - 22:03 |










