..: Komentáře :..


Komentáře uživatele "Chary":

  1 ... 259 260 261 262 263 ... 567      Komentářů na stránku:   
FotkaZprávaDatum
350.002-2S neregulovaným přítlakem pod "tenkými" střídavými dráty?05.09.11 - 22:37
749.051-9Bakiy: čistě pro formálnost, odborníci se shodují, že "lidské oko" je 43 mm EQ (ekvivalent kinofilmu). Takže 70 mm už bych řekl, že je tele. Žádný dalekohled, ale tele to je.

Při disputacích na téma ohnisko je dobré se buď bavit v ekvivalentu, nebo udávat použitý přístroj, či lépe přepočtový koeficient.
05.09.11 - 9:36
U 46.001Mad_noodle2 je Mad Noodle první a Mad Noodle je Mad Noodle druhý, aby se to nepletlo. Jablko nepadlo daleko od stromu :-)02.09.11 - 11:54
Potkali se u VítkovaFlexaretisto, F10 5s, bez filtrů, ale kvaziHDR multiblend z exportů -0.5, 0.0, +0.5, +1.0 a +1.5 EV.

Ravene, to co píšeš je solidní základ. Ale editace stále hraje důležitou roli, i když zde šlo jen o kvalitní zmenšení.

Luggere, nebyl bys první.

Patriku, to by nešlo. Nemám vhodnou kvalifikaci, pera nekradu ale dostávám :-/
01.09.11 - 18:08
750.703-1Jaký proužky máš na mysli? A viděl jsi někdy bočnici brejlovce? Třeba, jesti nemá prolisy nebo tak...?01.09.11 - 0:17
162.114 RegioJethttp://www.zelpage.cz/fotogalerie/elektricke-lokomotivy/141/141199.html

muzeum na kolečkách a taky 10/9, takže to svědčí o fanatismu zdejších českodráhoprdolezců, že?
31.08.11 - 19:59
814.135-0Hnědá k okru ještě krásně ladí. Taky to mohla bejt mostní zábradlová zeleň ;-)
http://www.zelpage.cz/fotogalerie/big/749070.jpg
25.08.11 - 15:08
183.028-0 + 183.035-5Žádný komentář nebyl smazán. Stačí umět koukat a používat oko, mozek a myš ;-)23.08.11 - 21:35
750.701-5V poli v popředí vidím vlevo sloup VN, vpravo silnici a křoví. Co z toho je ta rakovina?21.08.11 - 16:00
233.689-9 DB SchenkerOT
Dotaz do pléna, jak se říká lidem, kteří mají nějakou zásadu, teatrálně ji poruší, a přitom to je už počtvrté? Čtyři ciziny ze 48, to je každá dvanáctá. Zásada jak stehno :D
/OT
20.08.11 - 19:24