..: Komentáře :..


Komentáře uživatele "Chary":

  1 ... 258 259 260 261 262 ... 567      Komentářů na stránku:   
FotkaZprávaDatum
362.174-5Třicet let snad není u lokomotivy historický věk, ne? Copak se deset let stará Felicia považuje za historické auto? A to jsem ještě použil nevhodné přirovnání, pro poměr uvažované technické a morální životnosti.12.09.11 - 22:57
363.047-2Admin>

Mínus jedna až mínus čtyři jsou jeden až čtyři lidi, kteří si z nějakého důvodu myslí, že se ten komentář nehodí do konetxtu fotky, že není přínosný nebo že si z něj autor nemůže něco odnést. Na roletaci je to málo, ale na zvedání tlaku taky* ;-)

Nejste zdaleka první, ale jestli Vás tak drásá tohleto, tak Vaše problémy bych tak chtěl mít ;-) Až budete mít mínus třicet, můžeme se bavit, že je u takového komentáře něco špatně, ale pochybuji, že k tomu dojde ;-)

* A vůbec se nebavíme o tom, že to rozebírání mínusů prakticky není předmětem diskusí pod fotkou. Berte na to ohledy, co přínosného v konetextu té fotografie si autor a ostatní diskutující odnesou z komentáře ve 13:12? Berte ohledy na své okolí, tohle není zeď nářků ;-)
12.09.11 - 14:03
13.2158Horatio, píšeš o technickém využití na 471 a 451. V čem spočívá takové využití? Neboj se rozhovořit ;-)10.09.11 - 23:45
750.709-8Mno, pokud máš výhrady k umu DKV Brno, běž jim ukázat, jak se to dělá :oD

YHBT
10.09.11 - 15:47
750.709-8V Praze to víceméně jezdí, v Trutnově to víceméně jezdí, jen v Brně to stojí. Jen jestli to nebude tím, že s tim Brňáci prostě neuměj, protože to není červený a nemá to blesky :-D10.09.11 - 15:21
721.151-9 RegioJetTohle sice RegioJet poveze, ale ne do Ostravy. A když se podíváš, kde je to focený, tak ti i dojde, odkud kam to asi bude vozit ;-)10.09.11 - 10:55
TGV 325Pokud si dobře vzpomínám, tak ho k nám dotáhla a celou dobu jeho vnitřní systémy živila francouzská variace na špagetu, něco jako řada 63000.08.09.11 - 21:03
754.044-6Špáňo, dokážeš to víc upřesnit? Já nedovedu adekvátně ocenit takové komentáře, z nichž si adresát může vzít něco užitečného. A naopak ;-)07.09.11 - 18:43
163.008-6 + 163.014-4Admin
Hřížáku, přečti si laskavě ty vzkazy a přestaň zaplevelovat zdejší diskusi. Nebudeš pak vypadat jak blbec, co si ani neumí přečíst zprávu od admina, proč se mu neustále mažou ty žvásty. Bláboly se tu nemažou pro nic za nic. Ani se neobtěžuj na tento komentář reagovat. Odpověz mi na moje vzkazy rovněž soukromým vzkazem.
06.09.11 - 17:22
150.020-6milosi, nikomu není bráněno projít galerii a nějaký ucelený článek sepsat. Hloupému napověz, chytrého trkni ;-)06.09.11 - 14:07